İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alazula'ya davetimle üye olanlara 0,10$ PP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşlar site scam çıkar mı çıkmaz mı bilemiyorum ama en azından şu normal üyelikten çıkıp siteyi denemek için davetimden üye olan arkadaşlara rekabet piyasası koşullarını da değerlendirerek 0,10$ pp vereceğim. Site yalan olursa da birkaç dolar'dan bir şey olmaz. Sakın üye olanlar bana üye olmak için mail adreslerini özelden göndermesin. Sitede bazı güvenemediğim arkadaşlara da davetiye gönderilmeyecektir. Sonuçta sitede referanslı link yok yani davetiye göndereceğim kişileri seçmek benim elimde. Üye olmak isteyen kişileri araştırıp ona göre davetiye göndereceğim. Üye olupta ödemesini alan arkadaşlar forumda belirtirse sevinirim. İstediğim referans sayısına ulaştıktan sonra bu konu yöneticilere bildirilip kapattırılacaktır. Bu konu bir kaç siteye daha açılmıştır. Üye olmak isteyen arkadaşları beklerim. Davetiye için mail adreslerini gönderecek olan arkadaşlar paypal adreslerini de göndermeyi unutmasın. Benden yana ödemelerde hiç bir sıkıntı olmaz... ;) ;)

DAVETİYE GÖNDERİLENLER:
1- matem40 (Ödeme gönderildi)
2-
3-
4-
5-

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
OLUR
bilirsin sana yardım edene sen de yardım et
konularımı baltalamaktan da vazgeç

Kurallara uygun açtın da konuna hiç karşı çıktım mı? Kurallara uygun aç karışmayayım. Kurallara uygun açmadığın için ben karışmasam bile başkası karışacak.

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Konu hala günceldir. Davetimle üye olacak olan arkadaşları beklerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi