İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aldanmayın benim gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sevgili yeniçeri kardeş benim gibi birsürü kişiyi dolandıran bu 32 Dakika Haber tema satışı yapan bu dolandırıcıyı deşifre edinde başkasının canı yanmasın Yönetici uyan.Bu adamın tema satışı hertürlü satışı farklı isimlerde yapıyor telefon numarası bu 5310317722
bu hattına iki defa 100 tl yolladım yamuk bir temayı 32dakika haber bana kakaladı birde içine reklam kodları gizlemiş kodlarıda koymuş bu alan kişilerde böyle dolandırıyor Allah rızası için göz açtırmayın burası balık avlama dersine dönmüş.Birindende r10 davetiye aldım elimde patladı .Vay vayyyy

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Numara sorgulama servisinden kontrol edildiğinde numaranın kayıtlı olduğu isim(Soner) çıkıyor sadece. Eğer şikayetçi olduğunuz kişiyle ilgili konuşma geçmişiniz , kişinin mail adresi vb. şeyler varsa paylaşırsanız daha iyi olacaktır.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
32dakika nickli arkadaş forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5