İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Aldatma

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
1qskth.jpg

Bugün düştü biraz kararsız kaldım ama aldım. daha önceden de benzer bir içerik için kullanılmış zannederim.

alış fikrim şu: "seni aldattığını anlamanın 10 yolu", "erkekler neden aldatır", "kadınlar neden aldatır" gibi populer içeriklerle gelen İLGİLİ ziyaretçiye takip malzemeleri, casus kalem vs satan bir sistem yaratılabilir diye düşünerek aldım...

örneğin bahsettiğm satış konusuna yakın, bu tür içerikleri bilen, ya da bambaşka fikirleri olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa bambaşka açılardan bakma imkanı da elde ederiz

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
gerçi kafamdaki fikri dallanıp budaklandırabilecek ayrıntılar görmek isterdi insan ama iki farklı forumda aynı mesajı koydum, görüntüleme yorum oranına iyinet kullanıcılarından hayırlısı da yok. yorum yapan yapmayan herkese teşekkürler

domaini alırken ilk mesajda bahsettiğim fikirle almıştım ama aldıktan sonra yaptığım ufak bir araştırma da içerik kısmı benim düşündüğümden daha geniş çıktı dallı budaklı iş...

bu benim için kötü değil, ben bu içeriği yapabilir miyim? zamanımı idareli kullanırsam elimin kiri olur, geriye işin satış ayağı vs kısmı kalır...

daha önceki satış konularından birisinden aklıda kalan kar oranının yüksek olduğunun yazıldığını hatırlıyorum. esas problem şu, bu çeşit ürünlerden satan kimse var mıdır forumda bu mesajı bu kısmına kadar okuyanlar içerisinde? işin o kısmı ile ilgili bilgi almam lazım, nereden alınır, nasıl alınır, nasıl satılır vs...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aldatıldığını anlamanın 100 yolunu yaz :p
aldatılmamak için yapılması gerekeneleri ,
aldatanların itirafları,
aldatılanların itirafları,
aldatılan ünlüler,
v.s.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
mesela, bir anket önerisi;

*sevgilinizin ölmesi mi sizi üzer?
*sevgilinizin sizi aldatması mı?

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
aldatıldığını anlamanın 100 yolunu yaz :p
aldatılmamak için yapılması gerekeneleri ,
aldatanların itirafları,
aldatılanların itirafları,
aldatılan ünlüler,
v.s.

ben bunlardan yaklaşık 3 sayfalık konu listesi çıkardım, itiraf vs kısımları da var, bir o kadar daha çıkarılabilecek konu var... teşekkürler fikirler için

mesela, bir anket önerisi;

*sevgilinizin ölmesi mi sizi üzer?
*sevgilinizin sizi aldatması mı?

"kırk katır mı kırk satır mı" :D

anket meselesi hiç aklıma gelmemişti... bu şekilde bir sürü anket eklenebilir... teşekkürler

iyinet bir hayli yüklü çıktı bu konuda... başka arkadaşlar da fikirlerini yazarsa çok sevinirim...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
aldatmanın 100 sebebi
aldatmanın 1000 yolu
aldatırken neler hissedilir
aldatan insanların dini yönleri
aldatan insanların karakteristikleri
aldatılan insanın aldatıldığını öğrendiğindeki psikolojik durumu vs...

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
aldatanların isimlerinin afişe edildiği bir site olabilir :) etik açıdan ne olur bilinmez ama site çok büyük bir "aldatanlar arşivi" oluşturursa zamanla çok tutar bence.

hayırlı olsun :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aldatanların isimlerinin afişe edildiği bir site olabilir :) etik açıdan ne olur bilinmez ama site çok büyük bir "aldatanlar arşivi" oluşturursa zamanla çok tutar bence.

On numura fikir :)) aldatılmadan önce, çıktığınız kişi daha önce başkasını aldatmışmı kontrol edin ! sloganıyla kızlar siteden çıkmaz :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
On numura fikir :)) aldatılmadan önce, çıktığınız kişi daha önce başkasını aldatmışmı kontrol edin ! sloganıyla kızlar siteden çıkmaz :)

Bayanlar ağırlıklı bir site olduğu için kaliteli olur.

Geyik Kısmı : Hatta erkekler için gold üyelik açılır, isimlerini sildirmeleri için üyelik bile satılabilir. :p

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13

bu arşiv bence türkiye'yi yerinden sallamaz yıkar ama yasal problem olur, gelip ayağımıza bacağımıza sıkan olur, yuvalar yıkılır, ocaklar söner... fakat çok ilginç fikir...

çok ilginç...

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu domain bende olsa bayan sitesi açar bütün aldatma, evlilik konularında popüler aramalarda kasardım.forum değil, blog :)

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
bu arşiv bence türkiye'yi yerinden sallamaz yıkar ama yasal problem olur, gelip ayağımıza bacağımıza sıkan olur, yuvalar yıkılır, ocaklar söner... fakat çok ilginç fikir...

çok ilginç...

varsın sıksın, ününe ün katarsın :D

şaka bir yana bazı önlemler alınabilir böyle olayların ve yasal problemlerin önüne geçmek için. yazılardaki ifade tarzları denetlenir, gerekirse kişiler kesin bir dille değil de ima yoluyla gösterilir. sadece premium üyelere tüm liste göstertilir. detaylar halledilirse bence tutma olasılığı çok yüksek :)

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
varsın sıksın, ününe ün katarsın :D

şaka bir yana bazı önlemler alınabilir böyle olayların ve yasal problemlerin önüne geçmek için. yazılardaki ifade tarzları denetlenir, gerekirse kişiler kesin bir dille değil de ima yoluyla gösterilir. sadece premium üyelere tüm liste göstertilir. detaylar halledilirse bence tutma olasılığı çok yüksek :)

yapılabilir tabii ki de o kadarını şu an için beceremem... ama gelecek için ne olur bilemem de... şu anda içerik toparlama ve tema vs işleriyle uğraşarak bir yola çıkacağız ondan sonrası google'la aramdaki mesele gibi görünüyor ama sadece şu domain birçok şeyi değiştirdi kafamdaki... bakalım neler olacak..

yorum yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim... yeni fikirleri olan varsa yazarsa seviniriz. birlikte düşünme şansı bulmuş oluruz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5