İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alen Yöneticimi Amigomu?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin, Alen'e, Çarşı'ya dil uzatacağın yerde önce fb, gs haber sitelerinle ilgilen sen.. Anladın sen..
Numaralının beyfendilerinden misin?

D

Dot Net

Misafir
Merhaba,
Halk herzaman Şaklabanları sevmiştir. ne diyebilirimki.

şaklaban mı?
sen beşiktaşlı olamazsın. ya duruşun bozuk, ya da kendin.
birde beşiktaşlıyım diyorsun ve beşiktaş siteleri açıyorsun. sonra da fb ve gs siteleriyle ortak yönetıyorsun. sen gerçekten çok ilginç bir insansın ama dikkatli ol alen e şaklaban dersen aklını alırlar adamın!

çarşı seni takip ediyor bence dikkatli olmalısın, dikkat et de alen in kulağına gitmesin bu sözlerin yoksa bir geceyarısı yatağından alırlar seni.

Edit : forum kurallarına uyma amacıyla 1 cümlemi sildim.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halkın Takımı grubuda takip altına almıştır, hayırlı uğurlu olsun sözde Beşiktaşlı'ya..

Hiçbir gerçek Beşiktaşlı siteni ciddiye almıyor, bu hizmetler kime, sen kimden para yiyorsun? Beşiktaş'ın adını kullanarak, kirleterek asparagas haberlerinle kazandığın reklam paraları ne olacak?

Beşiktaşlısın ki o kadar gs,fb haberlede uğraşıyorsun vay anam vay.. Ne günlere kaldık, dinimize küfreden bari müslüman olsa!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bazıları Beşitaşlı doğar,
Bazıları sonradan Beşiktaşlı olur,
Bazıları başkılarının saygısını kazanmak için Beşiktaşlı görünür,
Bazıları kendisini güçlü göstermek için Çarşı'nın adını kullanır,
Bazıları Beşiktaşlıların sevgisi üzerinden para kazanmak için Beşiktaşlı olur,
Bazıları vs, vs, vs,...

Bu yüzden her Beşiktaşlıyım diyene inanmamak lazım. Gerçi bazılarının ağzından çıkan hiç bir kelimeye inanmamak lazım ama neyse.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İmzaya Beşiktaş yazmakla, avatara Beşiktaş resmi koymakla bu işler olmuyor arkadaşım, dil uzatacağın değerleri bir araştırmanı tavsiye ediyorum.
Oturduğun sıcak koltuğundan Kapalı'ya ve özellikle Alen'e dil uzatacak kadar cesaretin var madem o yalan ve asparagas Kartalhaber.com sitenden devam etmeni dilerim.
Kulubümüz defalarca senin haberlerini tezkip etmiştir, BJKHaber.com siteni kapatmıştır, bu sefer Kartalhaber olarak çıktın piyasaya sen kimlere hizmet ediyorsun?
Kartalhaber, gshaber, fbhaber yapmışsın.. Gelmiş burada Çarşı'ya Alen'e dil uzatıyorsun, Allahım ya sabır ya sabır..

Olayın özü : İnönü tribününe Beşiktaş formaları ile girip maç başlaması ile birlikte Beşiktaş formalarını çıkartan Fenerbahçeli taraftarlara benziyorsun..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şaklaban mı?
sen beşiktaşlı olamazsın. ya duruşun bozuk, ya da kendin.
birde beşiktaşlıyım diyorsun ve beşiktaş siteleri açıyorsun. sonra da fb ve gs siteleriyle ortak yönetıyorsun. sen gerçekten çok ilginç bir insansın ama dikkatli ol alen e şaklaban dersen aklını alırlar adamın!

çarşı seni takip ediyor bence dikkatli olmalısın, dikkat et de alen in kulağına gitmesin bu sözlerin yoksa bir geceyarısı yatağından alırlar seni.

Edit : forum kurallarına uyma amacıyla 1 cümlemi sildim.

Merhaba,
Öncelikle mesajlarınızı şiddetle kınıyorum. Alen de adresimizide bilir yazdıklarımızıda merak etmeyin. Alen kendini koruyabilir bu size düşmemiş yatıgımdan alacak adamda gelir alır burada rajon kesmeyin konuya yorum yapacaksanız saygı kuralları icerisinde yapınız.

Diger arkadaşda siteleriniz demiş.
www.besiktasforum.net benim sitemdir ve beşiktaşlılık nasıl olur girmek isteyen girer ögrenir. Küfür yok gruplaşma yok yani sizin stadda yapamadıklarınızı bizler forumda yapmaya çalışıyoruz. genclere esrar cektirmemek icin dayımıza amcamıza küfür etmemek icin Beşiktaşın onurunu marşlarda ayaklar altına alanlardan ayrı oldugumuzu göstermek için kurduk. eger siz küfür etmeyi ettirmeyi taraftarlık sanıyorsanız ben birşey demiyecegim.

kartalhaber.com
fenerhaber.net
gshaber.net

bu 3 site bir medya kuruluşuna ait gazetecinindir ben ise dedicated hizmetini saglamaktayım boş sözler söyleyeceginize önce bunları bilin. Başkanın bildigini amigonun bildigini bilmediginiz sadece isimlere endexli bir taraftarlık yaşadıgınız icin bu düşüncenizi çok görmüyorum. Zaten herkez çarşı herkez beşiktaşlı herkez bu işten iyi anliyor bilende konusuyor bilmeyende.

Son olarak seviyesinde hakaret icerenlerin mesajlarına cevap vermeyecegim. önce karsınızdaki ile nasıl konusucaginizi ögrenmelisiniz.
evet Ben Beşiktaşlıyım hemide yılda 1000 YTL harcayip sevdiklerime kendime lisansli ürün alacak kadar. 3-5k bilet icin yönetime sövmeyecek kadar!.

D

Dot Net

Misafir
Merhaba,
Öncelikle mesajlarınızı şiddetle kınıyorum. Alen de adresimizide bilir yazdıklarımızıda merak etmeyin. Alen kendini koruyabilir bu size düşmemiş yatıgımdan alacak adamda gelir alır burada rajon kesmeyin konuya yorum yapacaksanız saygı kuralları icerisinde yapınız.

Alen adresini de bilir yaptıklarını da demek, o halde alen seni ciddiye almyor demektir. yoksa o şaklaban kelimesinin bedelini öderdin. kendini koruyabilir elbette alen de herkes gibi. ancak sen ona şaklaban dersen alen den başkalarıda alen i korurlar.onlardan biri benim ve benim gibilerden beşiktaş çarşı da onbinlerce var haberin olsun. klavye balından bazı insanlar için değerli olan kişiler hakkında şaklaban vs vs gibi laflar söylersen sen kaybedersin.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
eşkiya mısınız kardeşim siz? ne demek yatağından alır? kim ki alen. dağda mı yaşıyoruz? seviyeli ve ciddi yazın biraz.

D

Dot Net

Misafir
eşkiya mısınız kardeşim siz? ne demek yatağından alır? kim ki alen. dağda mı yaşıyoruz? seviyeli ve ciddi yazın biraz.

bana seviyeli ve ciddi demeden önce sevgili seviye abidesi arkadaşım sen önce okumasını öğren. ben senı yatagından alırım mı dedım? alırlar dedım. sende bilirsin ki alırlar. eğer ülkemizde herşey kanunlara göre yapılsaydı zaten arkadaş da alen e şaklaban diyemezdi. mahkemelik olurlardı. eğer herşey hukukla halledilemiyorsa ülkemizde o zaman insnlarda dağbaşı ddiğin gibi yataktan alırlar adamı (tabı mecaz anlamda)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yatağından almanın mecazı falan olmaz. anlamı açıktır.
ne demek hukukla halledelemiyorsa başka türlü halledilir? hala savunuyorsun cimleni!

alen kim? insanlar başbakana da 'şaklaban' dediler. ne oldu yatağından mı aldı?
saçmalamayın. oku yukarıdaki yazıları, forumda nasıl yazı - yorum yazılır gör. iğneleyeceksen örneklerdeki gibi yapacaksın, eşkiyalığı ön plana çıkartarak ya da tehditle değil. burası aile forumunuz ya da Beşiktaş forumu değil, bir sürü insan giriyor. seviyeli ve düşünerek yazın yazılarınızı.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Arkadaşlar bakınız bizler özgürce fikrimizi yazıyoruz ben aleni sevmek zorunda degilim sizlerde beni yada bir başkasını sevmek zorunda degilsiniz. Ancak ben Beşiktaşlıyım ve Beşiktaş benim tuttugum bir takım anamdan babamdan kardeslerimden akrabalarimdan önde gelmez. Futbol bir eglencedir egerki eglencenin içine siz şiddet koyarsanız " Yataktan Alırlar " der gibi işte o zaman bizler çok şeyler kaybetmişiz demektir.

Tuttugum takım Beşiktaş ve onun en iyi yerlere gelmesi için eleştirilecek birileri varsa eleştirrim. Alen iyi bir Amigodur Sergende iyi bir futbolcu idi devri kapandı gitti. bende diyorum Alen bence Beşiktaşa zarar veriyor sizce vermiyorsa ifade edersiniz bu ahlak kurallarını zorlamaya sebep degildir.

Alen'den özür dilerim Şaklaban agır bir söz olmuş. Komediyen demek istemiştim.

D

Dot Net

Misafir
yatağından almanın mecazı falan olmaz. anlamı açıktır.
ne demek hukukla halledelemiyorsa başka türlü halledilir? hala savunuyorsun cimleni!

alen kim? insanlar başbakana da 'şaklaban' dediler. ne oldu yatağından mı aldı?
saçmalamayın. oku yukarıdaki yazıları, forumda nasıl yazı - yorum yazılır gör. iğneleyeceksen örneklerdeki gibi yapacaksın, eşkiyalığı ön plana çıkartarak ya da tehditle değil. burası aile forumunuz ya da Beşiktaş forumu değil, bir sürü insan giriyor. seviyeli ve düşünerek yazın yazılarınızı.

peki canım kardeşim nasıl istersen bundan söyle o şekilde yazarım. bugüne kadarki 400 küsür mesajımda nasıl mesaj yazılacağını öğrenememişim ben forumda kimseyle münakaşaya girmemişim ama durduk yerde insanlara sataşır olmuşum sanırım. ben geçmiş 400 küsür mesajımda nasıl mesaj yazılacağını öğrenemediğim için tabi senın dediklerini de anlama yeteneğine sahip değilim.
yapacaksın , edeceksin, oku yukardakı yazıları, gör, emir kiplerindeki kelimelerini de seviye ve düşünceli mesaj yazın diyen biri olan sana da yakıştıramadım bende o halde! seviye saygıyıda gerektirir, sana karşı bır mesaj yazmayan kişiye karşı emir eder gibi büyüklük taslar gibi konusursan bende sana karşılık vermek zorunda kalacağım ki buna vaktim de yok gerek te. dikkatli konusmanı rica ediyorum.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Lütfen tamam arkadaşlar ben haksızım münakaşa etmeyelim. Tamam ben büyük ulu bir insana yalnış kelime kullanmışım özür dilerim.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosya2iu9.png

Linke bak ya sen çok yalancısın, yada biz türkçe bilmiyoruz.. itrader'inden ne olduğun belli zaten..

Burada ne yazıyor, sitelerimize. Şimdi dedicated hizmeti oldu ha, benim dedicated aldığım insanlar reklamlarımla ilgilenmiyor aa ne ilginç :D
Sitelerimize diye ibarelerde eklemezler, aa ne tuhaf hehe komiksin ya..
İyi bir ticaret adamısın, akıllısın da herkese sökmez bu oyunlar biz neyiz, kimiz bilmezsin neler döndüğü senden iyi biliriz merak etme sen..

Beşiktaşı fb ile kıyaslıyorsun bu konuda, localara neden karşıyız diyorsun.. Sen Beşiktaşın değerlerinden bihabersin daha ne diyeyim ki?

Toplumsal duyarlılığı olan tek taraftar grubuyuz, neden böyleyiz araştırmanı tavsiye ederim. Localara neden karşıyız araştırmanı tavsiye ederim.
Endüstriyel futbola neden karşıyız araştırmanı tavsiye ederim. Bizler fanatik değil, sosyal Beşiktaşlıyız. Her sosyal mevzuda, tepki koyan insanlarız.
NÜKLEERSİZ TÜRKİYE, bunudamı görmedi tribünlerde gözlerin!
Küfür yok deyip sayıklıyorsun forumumda sanki bizler forumlarımızda küfürbaz insanlarız, manaya bak?

Sen kendi kafanda bir Beşiktaşlılık kavramı oluşturmuşsun..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dosya2iu9.png

Linke bak ya sen çok yalancısın, yada biz türkçe bilmiyoruz.. itrader'inden ne olduğun belli zaten..

Burada ne yazıyor, sitelerimize. Şimdi dedicated hizmeti oldu ha, benim dedicated aldığım insanlar reklamlarımla ilgilenmiyor aa ne ilginç :D
Sitelerimize diye ibarelerde eklemezler, aa ne tuhaf hehe komiksin ya..
İyi bir ticaret adamısın, akıllısın da herkese sökmez bu oyunlar biz neyiz, kimiz bilmezsin neler döndüğü senden iyi biliriz merak etme sen..

Beşiktaşı fb ile kıyaslıyorsun bu konuda, localara neden karşıyız diyorsun.. Sen Beşiktaşın değerlerinden bihabersin daha ne diyeyim ki?

Toplumsal duyarlılığı olan tek taraftar grubuyuz, neden böyleyiz araştırmanı tavsiye ederim. Localara neden karşıyız araştırmanı tavsiye ederim.
Endüstriyel futbola neden karşıyız araştırmanı tavsiye ederim. Bizler fanatik değil, sosyal Beşiktaşlıyız. Her sosyal mevzuda, tepki koyan insanlarız.
NÜKLEERSİZ TÜRKİYE, bunudamı görmedi tribünlerde gözlerin!
Küfür yok deyip sayıklıyorsun forumumda sanki bizler forumlarımızda küfürbaz insanlarız, manaya bak?

Sen kendi kafanda bir Beşiktaşlılık kavramı oluşturmuşsun..

Birinci olarak benimle senli benli konuşmayınız zira aynı dili konuşmuyoruz.

Bir sonraki konu ben iletide belirtmiş oldugunuz sitelerin sahibi olsam bunu sizden yada sizin gibi düşünenlerden neden saklayayım?

Localara neden karşı oldugunuza gelince. Locaların bulundugu yere beleşe giriyor maçları turnike ile bedavadan izliyordunuz sebebi bu olsa gerek.

Nükleere Karşı olan Çarşı yı seviyoruz. Küfürü Karşı olan Çarşıyı seviyoruz. Çarşı sizin tekelinizde degil çarşı sizler gibi düşünenleri ekmek kapısı olmaktan çıkmadıkça çarşıya ben karşıyım. Alayına siz karşı olabilirsiniz Beşiktaşa karşı olana ben karşıyım.

Bu arada Çarşı diyorsunuzya Güzel Grup Beşiktaşa çok şey kattı ancak anlamadıgınız şu Beşiktaş için biz Çarşıyı seviyoruz Çarşı için Beşiktaşı degil.
Sizler Çarşıyı Beşiktaştan yüksekte gösterirseniz sizede çok Karşı Çıkan olacaktır.

Son olarak Alen ve Çarşıya bir sözüm var (son zamanlarda çarşıyım diyenlere)
Y. Demirören 100 Yaşında bir klubün tertemiz mavizine GS şampiyon olsun daha çok sevinirim diyerek leke düşürdügünde nerede idiniz. Alen neden toplamadı kapalıyı neden istifa demedi. Yoksa Alen Borsayadamı Karşı!

Küfürün ana vatanı yaptınız stadı ve forumları gecin.

Dayımın Amcamın .... ....
Esrarıda çekeriz ....
Çıktım Taşın üstüne açtım ....

daha sayımmı Beşiktaşımız bu degil!.. Bu ise bu bayragıda kaldırrım Takımıda bırakırım bizim savaşımız Beşiktaşı katledenlere.

D

Dot Net

Misafir
neden dürüstce bu siteler benim diyemiyorsun?
bak üstte dürüstlük ve beşiktaşlılık dersi vermişsin. bahsettiğin gibi iyi bir insana gerçekleri saklamak yakışır mı?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Numaralının beyfendisi, biz paramızla kombinemizle Kapalıya giriyoruz. Hayatımızda beleş bilet görmedik, ha alan varsada pire için yorgan yakılmaz. Siz pire için yorgan yakıyorsanız o sizin art niyetinizdir. Lisanslı ürünlerimizi alıyoruz, geçiniz bunları..

Ben artık size yazmıyacağım, çünkü bütün Beşiktaş forumlarında Kartalhaber.com kınanıyor, Kulubümüz defalarca kınamış tekzip etmiş yalan yanlış haberlerinizi ben sizi kendime muhatab bile almam siz kendi dünyanızda dönün durun..

Bizi yönetim besliyormuş bak sen? Sizi kim besliyor bize ve yönetime saldırmanız için, size kim para yedirdi?

Son sözüm artık yazmıyacağım çünkü sizde yüz yok, bende kapak çok!

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neden dürüstce bu siteler benim diyemiyorsun?
bak üstte dürüstlük ve beşiktaşlılık dersi vermişsin. bahsettiğin gibi iyi bir insana gerçekleri saklamak yakışır mı?

Sizlerden ne cekingem olacakki bunu söyleyemecegim benim olsa benim derim bakın sizler burada konuşuyorsunuz "SALI" günü Yıldırım Demirören ile site sahibinin görüşmesi var zaten. buda demek oluyorki siz boş şeyler yaşıyorsunuz futbolun zevkini alın boş işlerle ugraşmayın. Yine yineliyorum Sizlerden bir cekingem yok siteler medya grubundan birinin ve bende host ediyorum ha illaki benim diyorsanız benim olsun NP!.

Numaralının beyfendisi, biz paramızla kombinemizle Kapalıya giriyoruz. Hayatımızda beleş bilet görmedik, ha alan varsada pire için yorgan yakılmaz. Siz pire için yorgan yakıyorsanız o sizin art niyetinizdir. Lisanslı ürünlerimizi alıyoruz, geçiniz bunları..

Ben artık size yazmıyacağım, çünkü bütün Beşiktaş forumlarında Kartalhaber.com kınanıyor, Kulubümüz defalarca kınamış tekzip etmiş yalan yanlış haberlerinizi ben sizi kendime muhatab bile almam siz kendi dünyanızda dönün durun..

Bizi yönetim besliyormuş bak sen? Sizi kim besliyor bize ve yönetime saldırmanız için, size kim para yedirdi?

Son sözüm artık yazmıyacağım çünkü sizde yüz yok, bende kapak çok!

Size gelince Kartalhaber.com a kim para yedirmiş yada yemişmi bilemiyorum bunuda ancak veren ve alan bilir. Ancak alışveriş olaylarını bu kadar yakından bildiginize göre demekki yogun bir alışveriş yaşamaktasınız. Abileriniz sizin kadar konuşmuyor.

Ben hayatımı 1 Futbol topuna endexleyecek degilim bir hobi benim için çok sıkarsa eyvallah derim. Hayat Futboldan ibaret degil + bilmediginiz konularda legalparalı yorumlar yapmayınız isterseniz Saf Anadolu cocugu diye bir tabir vardır işte saf Beşiktaş taraftarıda böyle sizin gibi her söylenene inanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5