İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alertpay alınacaktır

cevilli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam komisyonlari cok fazla. baska bir yol deneyemiyor musunuz? bu e-cuzdan en azindan su an icin cok verimli degil.

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
starter hesap acarsanız vede hesabını belırlı bır lımıt dahılınde kullanırsanız komısyon odemezsın,bazı ıslerım ıcın alertpay kullanmam sart oluyor:)

A

a.ışık

Misafir
ben güncel kur üzerinden 15 - 20 dollar arası temin edebilirim.

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu uzun sure cevapsız kaldı,teemin attim arkadaslar,ancak 1.37 den 10$ alabılırım..

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En son 1.40 verebılırım.dusunursenız donusumu gerceklestırelım iş bank havale..

A

a.ışık

Misafir
güncel kur üzerinden işlem yapıyorum, her iki taraf için hakkı budur diye düşünüyorum.
sizi de anlamaya çalışıyorum, kar yada kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz siz. :)
Fakat; aynı miktarı alertpay kredi kartınızdan çektiğinde ödediğiniz ücreti düşünün..?
tekrar kusuruma bakmayın, güncel kur her zaman en iyisidir. her iki taraf için de.. ;)
bunu hep kendinize düşünmeyin, malesef.. :( güncel kur düşünürseniz, yardımcı olabilirim.
(*hatta 1$ = 1.48TL olabilir en son..)

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki siz bilirsiniz,ben zaten bulurum,konuya yazdıgınız ıcın teklıf etmıstım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5