İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alertpay verified sorunu.

Boteks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb. arkadaslar 2 senedir her isimi paypalla yapiyorum fakat 1500 $'ımı kısıtladı alertpay ın daha güvenli oldugunu ve kesintisinin az oldugunu söylediler bilmem ne kadar dogru.Benim sorunum su kredi kartımı girdim ve birsey gönderdik diyor para çekmemisler içinden.

dereli28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz geç geliyor beklemen gerekiyor olmazsa mail at açıklama yaparlar

Boteks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekste ile alakalı olduğunu sanmıyorum cünkü para falan çekmiyorlar.Birşey göndermişler.O boşluğada herhangi birşey yazılmıyor anlamadım gitti

3xpr3ssiv3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0.01 tutarında bir ücret kesiyorlar, ve bu ücretin adına 4 haneli bir kod koyuyorlar. Bu ücreti yani kodu istersen ay sonu faturanda görebilirsin yada bankanın online işlmlerinden takip edebilirsin. yalnız bu ücretin gözükmesi 3-4 gün alabiliyor. biraz bekle sana tavsiyem..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5