İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ales sınavına girecek var mı?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar, yarın ales sınavı var. Acaba varmı benden başka sınava girecek olan forumda?

Müdürlük pozisyonları hep yüksek mühendislere veriliyor şirkette, bende geç olmadan başlıyım dedim yüksek lisansa. Sayısal puan için sadece türkçe 1,mat 1, mat2 çözüyormuşuz galiba, varmı sınava daha önce giren, bilgisi olanlar? =)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
6 sene kadar once girdim. Zaman problemi oluyordu sanirim, dikkatli kullanman lazim. Sayisal bolum mantik ve zeka sorulariydi o zaman. Sozel de cozmustum ben gerci. ismi de les di sanirim

X

Xman

Misafir
2003 te girmiştik, ardından MBA işletme masteri yapmıştık :) yıllar ne çabuk geçmiş..

matraxboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de 2. kez gircem ama çalışmadan bişey gelmiycek ölesine gircem

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tek problem söylendiği gibi zaman. Gerçi olasılık, permutasyon, kombinasyon fln unutulduysa biraz zorluyordu hatırladığım kadarıyla.

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben de 2 yıl önce girmiştim. Şimdiki sınav sistemi farklı bildiğim kadarıyla. Eskiden soruların hepsini çözüyorduk. Şimdi almak istediğin puan türüne göre farklı bölümler çözülüyormuş.

matraxboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak onu ilk senden duydum valla öle gidip hepsini çözmeye çalışcaktım :) nası olcaksa artık,şifre arıycam var mı acaba yarın ki sınavda da :D

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şifre mi? Heralde artık vazgeçmişlerdir birilerine kıyak geçmekten. Gerçi ÖSYM'nin işi belli olmaz!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sınavın tekrarlanacağını sanmıyorum, sadece 500 kişinin kitapçıklarında sorun olmuş, hile yok bu sefer galiba.

Tabi çok kötü bir durum ama Devlet için tazminat ödemek, yeniden sınav yapmaktan çok çok daha az maliyetlidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5