İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Alexa 225K - DMOZ Kayıtlı - Trustrank 3.303 - 1.5 Yıllık Güncel Blog

omERginn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: Özel Mesaj ile Verilecektir
DMOZ Kaydı: Var
Trustrank: 3.289
Alexa: 217K
Kategori: Ağırlıklı teknoloji ve pek çok konuya dair yazılar
Alanadı Yaşı: 1 yıl, 7 ay
Günlük Tekil Hit: 1500 +
Ücret: 7 TL
Ödeme Yolları: Ziraat Bankası veya Misli
Makale İçi Maksimum Link Çıkışı: 3 adet

Blogumuz hemen hemen her gün güncellenmektedir. Günlük ortalama 2-3 adet yazı girilmektedir. Hepsi özgün ve güncel konularda yazılardır.

Blogumuz sosyal medya desteklidir ve yazıların her gün düzenli olarak Facebook, Twitter, Pinterest'te otomatik veya manuel paylaşılmaktadır.

Tanıtım yazıları sizin tarafınızdan yazılacak, maksimum 3 link çıkışı olacaktır. Sadece özgün tanıtım yazıları alınır, daha önce başka bir sitede yayınlanmış olan tanıtım yazısını ne yazık ki kabul etmiyorum. Şimdilik maksimum 20 adet alım yapacağım. Birden fazla alımlarda indirim yapılacaktır (5 ve üzeri için).

Tanıtım yazısını bana yazdırmak isterseniz her makale için yayınlama ücreti + 3 TL alınır.

Webge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lütfen e posta adresinizi gönderirmisiniz, makaleyi göndereyim...

speedy35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hızlı geri dönüş için teşekkürler. 1 adet alındı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5