İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
3 tane mozilla açık
1. yorum grubu
2. sörf grubu
3. kendi takıldığım siteler

2. yi sürekli yeniliyorum ve sayfa değiştiriyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bugün çok yordu beni senin gruplar, fazla cpu harcadım be biraz sonra kapatılacağım:D bana şimdilik iyi geceler...
ve size de

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar ben aksatmaya başladım sorf görevlerimi, izninizle affınızı istiyorum. Önümüzdeki iki hafta yetişmesi gereken projeler var, o yüzden pek vakit ayıramayacağım internete, anlayışınız için teşekkürler.

İnşallah 2-3 hafta sonra tekrar yer olursa dahil olurum gruba. Günün sorfune başlıyorum şimdi son olarak, hakkınızı helal edin :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar benim dert geç mi açılıyor? bi garip oldu blog

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler herkesin emeği için teşşekkür ederim bu ara zamanım olmıcağını düşünüyorum o yüzden alexa grubuna ara veriyorum şuan son turumu yapıyorum iyi çalışmalar herkese

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar sanırım grup amacına ulaştı, ayrılan arkadaşların sayısı oldukça fazla, kalan arkadaşlarda okey derlerse gruba son verip konuyu kilitleteceğim..

sledgeab

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sörf tamamlandı.

Arkadaşlar sanırım grup amacına ulaştı, ayrılan arkadaşların sayısı oldukça fazla, kalan arkadaşlarda okey derlerse gruba son verip konuyu kilitleteceğim..

Bence kapatmayalım. Ayrılan arkadaşların yerine mutlaka katılacak arkadaşlar vardır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bana göre de saadet zincirimiz amacına ulaştı, ama oy çoğunluğuna göre grup dağılmayabilir, ben sörflere devam edebilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5