İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

MasterMind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alexa grubu yerine reklam grubu açsak olurmu . Gizli grup .

Her gün her üye gruptaki üyelerin sitelerine giriş yaparak reklam tıklasa çalışırmı :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254

Her gün her üye gruptaki üyelerin sitelerine giriş yaparak reklam tıklasa çalışırmı :)

buna gerek yok, banlanma riski yüksek, random günlerde tıklama yapılabilir ama

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Üstad şöyle düşünün, bir arabaya hiç benzin koymasanız, sırf iterekten ne kadar yol gidebilirsiniz? Buda o mantık, üstelik anlaşılır google tarafından ve bann riski yüksek depresan üstadımın dediği gibi. En güzeli sitenin kendi ayakları üzerinde durması, o şekilde kazandırması.

Ama altıncilek gibi çöp siteler görürseniz tıklayın acımayın, 0.01$ kazandırsada, bari kökleri kurusun siteleri çöplüğe çevirdiler :=)

MasterMind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ok o zaman bu random günlerde yapmak üzere başlatalımmı ??

Ekleme: Söyledikleriniz doğru aslında ama nedense siteler ayakta duramıyor.

Mesela Hiçbir kar geliri olmayan ve sadece ( oda eğer tıklanırsa ) adsense geliri olabilecek

www.hibesepeti.com adlı siteye kurdum. en az 3 ayımı verdim bu işe sırf insanlar birbirine yardım etsin diye. Hizmetimin ve hostingimin karşılığı içinde adsense geliri bekledim...Her ne işse adsense hiç ödeme yapmıyor bu siteye. page rpm bile 0.34 cent...

Tıklanda bile reklamlara 1 kurus para gelmiyor anlayamıyorum

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Dolaşmaya başladım

Ekleme: Tüm sitelerin alexalarına yorum yapılmıştır.Ayrıca her sitede en az 7-8 sayfa dolaşım yapılmıştır..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ben aranıza yeni katıldığım için, alexada yorumunuz yok sitem için.Ben bugün kayıtlı
olan herkese yaptım.Sizde yaparsanız sevinirim.

Mephistophales

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben aranıza yeni katıldığım için, alexada yorumunuz yok sitem için.Ben bugün kayıtlı
olan herkese yaptım.Sizde yaparsanız sevinirim.

Selamlar öncelikle hoşgeldin, iyi surfler dilerim umarım hepimizin birbirimize katkısı olur...

Bu arada Alexa'da sanırım benim sitemi atlamışsın :)
http://www.alexa.com/write/review/myproduksiyon.com

Yorum ve 5 yıldıızını bekliyorum daha sonra sende linkle atarsan bende sana bırakırım.

Tekrar hoşgeldin...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Selamlar öncelikle hoşgeldin, iyi surfler dilerim umarım hepimizin birbirimize katkısı olur...

Bu arada Alexa'da sanırım benim sitemi atlamışsın :)
http://www.alexa.com/write/review/myproduksiyon.com

Yorum ve 5 yıldıızını bekliyorum daha sonra sende linkle atarsan bende sana bırakırım.

Tekrar hoşgeldin...

Hoşbulduk hocam.Yoo yazmıştım.yazdığımı çok iyi hatırlayorum.Onaylanmama gibi bir durum olabilirmi?

Edit: Alexa profilimde şu yazıyor :

Review Stats

* 11 Reviews

ama bitek depresana yazdığım yorum görünüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5