İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Gurubu

• Konbuyu başlatan Xman
  • Başlangıç tarihi

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Peki bu durumde ne yapmak lazım arkadaşlar? Dns ayarlarını silince ben girebiliyorum ama biçok kişi giremiyor siteye şuan sanırım. Dns otomatik kullanmıyorki herkes :S
işinde kötü tarafı o zaten düzeltilemiyor çünkü bölgesel sorun yani birileri girebiliyorken birileri giremiyor umarım bir çözümü bulunur

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar dün benim sitede sorun varmıydı, hosting mail atmış, bi süre down olmuş site

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Gece nöbetçisi geldi :) Sörf başlıyor...

Uyumuşum valla gece, sorf devam ediyor 10 saat sonra :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
dolaşıma başlıyorum

Ekleme: dolaşım tamamlandı..herkese iyi geceler..İnşallah alexanız yerin dibine vurur :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
dolaşıma başlıyorum

Ekleme: dolaşım tamamlandı..herkese iyi geceler..İnşallah alexanız yerin dibine vurur :)

Dolaşıma başladım diyorsun, sonra ekleme dolaşım tamamlandı.

Fakat mesajın altında düzenlenme saati yazmıyor.

1dk içinde mi bitiyor dolaşımlar acaba üstadım? Mesajın altında düzenleme saati yazmaması için, yolladıktan 1dk sonra editlemen lazım.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Dolaşıma başladım diyorsun, sonra ekleme dolaşım tamamlandı.

Fakat mesajın altında düzenlenme saati yazmıyor.

1dk içinde mi bitiyor dolaşımlar acaba üstadım? Mesajın altında düzenleme saati yazmaması için, yolladıktan 1dk sonra editlemen lazım.

Arka arkaya mesaj yazıldığında , mesajlar birleşiyor ve düzenleme saati yazmıyor. Floodu engellemek için yeni kurulan eklenti böyle. Sende deneyebilirsin. Benim turu tamamlamam ortalama 45 dakika sürüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5