İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alexa Site Açıklaması

yazarkafam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Şuan ki alan adım daha önceden kullanılıyormuş ve alexa site açıklamasında şuan ki alanımdan farklı bir açıklama yazıyor bunu nasıl güncelleyebilirim? Anladığım kadarıyla bunu ücretli hesap açarak yapabilirim, ama sadece onun için ücret ödemek istemiyorum, başka bir yolu varmıdır acaba ? veya bu şekilde kalsa siteye kötü bir etkisi olur mu ?

Örneğin iyinet.com alan adı daha önceden bir blog sitesi olduğunu düşünün alexa açıklamasıda blog sitesine uygun bir şekilde ama şuan webmaster sitesi olarak faliyet gösteriyor.

gardenn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Öncelikle alexa 'da sitenizi sıklıkla aratma yapın. Belli bir zaman sonra alexa bunu fark edip düzeltecektir. Bu şekilde kalsa da herhangi bir sorun olmaz düşüncesindeyim. Çünkü artık alexa verileri zaten gerçeği yansıtmıyor. Adam bi site açıyor, sonra toolbar falan derken site alexa değeri uçuyor. Hile hurda yani... O yüzden çok üzerinde durmamanızı tavsiye ederim.

Cimcime_Cool

0
Onaylı Üye
Reaction score
28
Siteyi doğrulayarak düzeltme yapabiliyorsunuz ama şimdi sanırım tüm her şeyi ücretli hale getirdiler. Siteyi onaylayıp denemenizi tavsiye ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5