İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Alexa TR 3600, Aylık 500K+ Sayfa Görüntüleme, Yemek Tarifleri Sitesi

ye-mek.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Site Adı : www.ye-mek.net
Site İçeriği : Özgün, Adım Adım Resimli Yemek Tarifleri Sitesi
Facebook Sayfası : www.facebook.com/yemek.com
Alexa : http://www.alexa.com/siteinfo/ye-mek.net
Site Analiz : http://wmaraci.com/site-analizi/ye-mek.net

Diğer bir çok yemek tarifleri sitesinden farklı bir konsept ve içeriğe sahip yemek tarifleri sitemizde belirli bölgelere text ve banner reklam alacağız. Öncelikli kriterimiz, alacağımız reklamların site içeriğimizle uyumlu olmasıdır. Bu kapsamda kadın, bebek, alışveriş, takı, moda... vs gibi konularda reklam yaptırtmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirler.

Sitemizin en büyük özelliği, tüm tariflerimiz özgün ve tarafımızdan her aşamasının tek tek fotoğraflanarak sunulmasıdır. Bu yönde ciddi bir operasyonel maliyetimiz ve emeğimiz söz konusu. Bu da bize tamamen kaliteli bir ziyaretçi kitlesine sahip olmamızı sağladı. Sitemizde bir ziyaretçinin ortalama geçirdiği süre 20dk üzeridir. Hemen çıkma oranımız (tek sayfa görüntüleme) ise %25 oldukça düşük bir orandır. Benzer sitelerle kıyasladığınızda (Alexa değerleri ilk 1000'de olanlarla) sitemizde geçirilen süre bakımından diğer sitelerin ortalama 10-12 katı, hemen çıkma oranında da nerdeyse %50 daha iyi durumdayız. İstediğiniz site ile alexa üzerinden özel karşılaştırmalar yapıp, sonuçlarını paylaşabiliriz.

Hem türkçe hem ingilizce yayın yapmatayız.

Ramazan dönemleri hitlerimiz 2 kata yakın artar ve sonraki dönemlerde bu ziyaretcileri kaybetmeyiz.

3 aydır yayınladığımız zanox reklamlarını bugüne kadar 5Milyon kez görüntületmiş ve 15Bin civarı da tıklatmışız. Eğer reklamınız site içeriğimizle uygun ise, çok büyük geri dönüş yaşarsınız.

Hem türkçe hem de ingilizce yayın yapmaktayız.

İlk aşamada reklam alacağımız bölgeler :

Footer : 2 adet 300x250 banner
Tarif içi : "Afiyet Olsun"dan Sonra
Tarif içi : 2. Büyük Resimden Sonra

Diğer alanlar için ayrıca görüşülebilir. Sormak istediğiniz sorular için: konu altını kullanbilir ya da pm gönderebilirsiniz.

alexa-site-info-ye-mek-net.png

site-analiz-ye-mek-net.png

ziyaretci-ye-mek-net.png

sayfa-goruntuleme-ye-mek-net.png

Reklam Alanları

Footer :

footer-banner-area.png

Tarif İçi :

afiyet-olsun-alti-area.png

buyuk-resim-alti-area.png

ye-mek.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alımlar devam etmektedir.

Özellikle site içeriğimizle alakalı tanıtım ve ürün satışı yapmak isteyen siteler/kurumların bizimle iletişime geçmesi tercihimizdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5