İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alfa romeo giulietta araba budur! :)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ne alaka yahu ikisi çok farklı kategorilerde araçlar..

Neyyyyyy

Impreza derken STI WRC versiyonunu anladınız sanırım. Impreza 35.000'den 150.000 TL ye kadar uzanan bir araç. HB, sedan, SW karoser seçeneklerinin yanında 4x2 ve 4x4 seçenekleri var.

subaru-impreza-hb-charge-speed-tuning-on.jpg

800x600_3.jpg

3_800x600.jpg

T

trgy

Misafir
50 bin TL'ye sana bu rsimlerdeki gibi subaru vermezler. :) Verecekleri araç düz megane dan farklı olmaz. :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Alfa Romeo'yu logosunda ki faşizanlığı sebebiyle hiçbir zaman sevemeyeceğim :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Yok be turgay, açıkça haçlı seferlerini logo yapan bir firmaya para kazandırmayıda istemem :)

T

trgy

Misafir
Haklısın da adamlar yapıyor be araba. :) Türkiye'de yapılsın böyle araçlar dışarıya ne gerek var, kendi ülkemin arabasına binmeyi ben de isterim ama yok. :) TÜrkiye'de fabrikası olanlar var ama sağlam araba yapmıyorlar. Örneğin Renault;

Yeni çıkan megane falan dökülüyor, yazı günah onca para veriliyor her yeri plastik arabanın. ufacık bir çarpmada paramparça. :)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
50 bin TL'ye sana bu rsimlerdeki gibi subaru vermezler. :) Verecekleri araç düz megane dan farklı olmaz. :)

http://www.subaru.com.tr/prices.php

Türkiye'ye ithal edilenler 34.750 TL'den başlıyor 45.000 TL'ye kadar çıkıyor.
Ha bi de STI WRX var 136.000 TL.

Ki 43.000 TL'ye 4x4 versiyonu almak mümkün. Dersen 105 beygir bana yetmez en gelişmiş modifiye olanağı Subaru'da.

Ama Alfa 50.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

T

trgy

Misafir
http://www.subaru.com.tr/prices.php

Türkiye'ye ithal edilenler 34.750 TL'den başlıyor 45.000 TL'ye kadar çıkıyor.
Ha bi de STI WRX var 136.000 TL.

Ki 43.000 TL'ye 4x4 versiyonu almak mümkün. Dersen 105 beygir bana yetmez en gelişmiş modifiye olanağı Subaru'da.

Ama Alfa 50.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

Gözümde impreza düz modellerinin dediğim gibi megane'dan farkı yok. :)

@line
Bütçeye göre resim ekliyoruz biz. :p

futli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende hasta bir Alfa romeo culardanım.Gerçi altımızda seat cordoba var ama yavaş yavaş yükseliyorum.Cordobada Alfanın 156 larına benziyor az çok.Kısmet olursa seneye şöyle hafiften 2004-2005 Alfa 156 almayı planlıyorum.Burdaki Alfayı almak herhalde bi 10 seneyi bulur gibime geliyor.O zaman 2015 modelinden alırım...:)

Trgy teşekkürler içimdeki ateşi körükledigin için.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Haklısın da adamlar yapıyor be araba. :) Türkiye'de yapılsın böyle araçlar dışarıya ne gerek var, kendi ülkemin arabasına binmeyi ben de isterim ama yok. :) TÜrkiye'de fabrikası olanlar var ama sağlam araba yapmıyorlar. Örneğin Renault;

Yeni çıkan megane falan dökülüyor, yazı günah onca para veriliyor her yeri plastik arabanın. ufacık bir çarpmada paramparça. :)
Araba tamamen mikadan oluşuyor:) Anadolumuz vardı bir zamanlar.Takii sahibi kapının önüne koyup sabah kalkıp baktiğinda inekler yıyene kadar=) Buda bizim farkımız:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5