İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Algel.Net Alışveriş sistemi sitesi

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi: http://www.algel.net
İstenen minimum fiyat: 399 usd
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Açık artırmalı Alışveriş Pazarı
Lisans bilgileri: algel
Lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

kredi kartı ile odeme altyapısı var vpos garanti pos eklenir kredi kartıyla veya hesap mailiyle paypal a ve yabancı tüm ödeme sitelerinide destekliyor
gittigidiyordaki sistem evet ona göre daha güncel yeni bir yapıdadır. admin girişi kullanıcı şifre + her girişte değişik gelen pinkodu ile girilir
daha çok güvenlikli bir sistem

algel.net için ne fiyat dersen şuan 5 yıl kayıtlı süresi var net bir fiyat belirlemedim sistemiyle domainiyle + teknik destekde benden devam eder

399 usd asgari fiyat belirlenmiştir bir hafta içinde üstüne en iyi artırım yapana verilecektir

Notlar :

Algel.Net Alışveriş Pazarı

Alışveriş sistemi sitemizle herkesin ilan ekleyebileceği alım satım yapabileceği ve ticari mesleki kişilerin sanal dükkanını açabileceği detaylı ürünler resimler özellikler ekleyerek (herkes de açabilir) imkanı kolaylaştırmak ve Türkiyeden ve dünyadan geniş katılımları sağlayabilecek güvenli bir alışveriş ortamı oluşturduk.

Yer : İstanbul Türkiye

Satış usulü :

1) Başlangıç fiyatla açılan asgari fiyat belirtilen açık artırma usulu satış

2 ) Sabit fiyatla hemen al usulu tek fiyat satışı

İstediğiniz kadar her kategoride ürün ekleyebilir fiyatını siz belirleyebilir üyelik gelişmiş özel kontrol panelinizden alım satımınızı yönetebilirsiniz.

Satışa ürün eklerken :

1) Açık artırma bölümüne

2) Dükkanlarda bölümüne

3) Açık artırma Dükkanlarda bölümlerinin her ikisinede ekleyebilirsiniz.

Eklediğiniz ürün 1 hafta ile 3 ay arası süre seçilerek eklenebilir süre sonunda satışdan düşer, dilerseniz aynı ürünü bir tıkla aynen satışa yeniden sunabilirsiniz, Alım satımınızı kendiniz yönetebilirsiniz, tüm bilgileriniz sistem databese de kayıtlı kalacaktır. Arama sonuçlarında çıkacaktır alıcı satıcı kolaylıkla buluşacaktır.

Google ve bir çok internet sitesinde ALGEL reklamı verilmiştir.

farklı internet kullanıcı kitlesinede ulaşma imkanınız bu tanıtım sayesinde oluşmaktadır.

Tüm internet kullanıcılarının hizmetindedir.

Farkımız:

1. Ürün listeleme Anasayfada vitrin gösterimi dahil dükkan açma üye olma vs. ücret yok
2. Türkçe İngilizce Almanca Rusca çoklu dil ile dünyaya hitap edebilmek (dil sayısı zamanla artırılacaktır)
3. En güvenli E ticaret yazılımı güçlü güncel kesintisiz alt yapı ve site yönetimi
4. ALGEL de Online Canlı yardım destek hattı İletişim de açıktır her konuda çözüm anında sağlanacaktır.

teklifler alınacaktır

http://www.algel.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5