İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ali bana sulanma

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Sarışınları taciz ettiği gerekçesiyle sarışınları koruma kampanyası düzenledi... Partinin milletvekili adayı, “Kendi kadınları kapalı bizimkilere sulanıyorlar” yorumunu yaptı.

Almanya’nın aşırı sağcı partisi Republikaner (Cumhuriyetçi Parti)’nin gençlik kolları tarafından organize edilen seçim kampanyasında, Alman sarışın kızlarının özellikle Türk ve Arap erkekler tarafından taciz edildiği belirtilerek, “Ali bana sulanma!” kampanyası başlatıldı. Sarışın bir kadının fotoğrafının üzerine “Macht mir nicht an Ali” (bana sulanma) yazılı afişler kullanan parti, Alman sarışınların Türk erkeklerinin tehdidinde olduğunu savundu!

SARIŞINLARIMIZIN PEŞİNDE

Partinin resmi yayın organı olan ‘’Zeit für Protest’’ (Protesto Zamanı) adlı gazetenin son sayısında, bu afişin ve kampanyanın nedeni de anlatılıyor. Gazeteye göre, Almanya’da sarışın Alman genç kızlar son zamanlarda Türk ve Arap kökenli Müslüman erkeklerinin yoğun tacizine maruz kaldı. Habere göre, Türk ve Araplar, caddede, diskoda gördükleri hemen her yerde Alman sarışınlarına sulanıyorlar. Sarışınların tehlike altında olduğunu belirten haberde, “bu kampanya ile tacize uğrayan sarışınlara yardım edilmek amacında olunduğu” ifade edildi.

KENDİLERİNİNKİ KAPALI

Cumhuriyetçi partinin Frankfurt Milletvekili adayı Matthias Otmar (37), gazeteye yaptığı açıklamada ise şu yorumu yaptı:
“Kadınlarının büyük bir çoğunluğunu dört duvar arasına hapseden, peçe, türban ya da kara çarşaf ile saklayan ve yanında erkek olmadan sokağa çıkarmanyalar, hiç utanmadan Alman kadınlarının kızlarının peşine düşüyorlar. Bu davranışlara hoşgörü gösterilemez ve kabul edilemez.”
Afişte ise, “Kendimi hoşgörüsüz kadın düşmanı İslam dinine karşı koruyorum, Almanya’da zorla evliliğe ve namus cinayetine yer yok. İmza: Sizin Sophie...” yazıyor.
kampan2326df6d54d65.jpg

RESİMALTI
Sarışın bir Alman kızının kullanıldığı afişte, “Ali bana sulanma!” sloganı yer aldı. Afişin en altında ise Cumhuriyetçi gençliğin ibaresi var.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bırakın bunları her yıl bikaç kamereman ayarlıyo 3-5 kişiyi cekiyo sonra kanallarda aa turkler tacizci. bu medyanın oyunu arkadaslar inanmayın bunlara. taciz sadece trde degil heryerde var.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
üc beş mi
eek.gif
, milyon diyecektin.

+1

Ne yazıkki 3-5 değil Türkiye'nin yüzü bu. Kaç tane adam biliyorum onun bunun karısı kızı için konuşan ama kendi karısının başını asla açtırmayan. Sebepte bu değilmiki zaten. Ben bakıyosam oda bakar misali. Yoksa işin sevabı günahı yalan dolan.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Alman genci Marco'yu unutmamak lazım
neredeyse uluslararası kriz çıkartacaktı ülkeler arasında

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Alman genci Marco'yu unutmamak lazım
neredeyse uluslararası kriz çıkartacaktı ülkeler arasında

Eğitimsizlik evrenseldir.
Bunu ülkelere mâl edemeyiz. (Örneğin : "Bu adam zaten X'in vatandaşı yapar.")
Ancak şu ülkede daha çok eğitimsiz var diyebiliriz.
Türkiye'de malesef bu çok eğitimsizlerin arasında.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
gerçeklerle baksan palavradan öteye gitmez kendi miletti ucuk seviyede dengesizleşmişken bizim milletimize nasıl oluyoda böle bişey söyleyebiliyolar ayrıca o sarışınlar için sorun yoksa ne diye karışıyolar

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Afişte ise, “Kendimi hoşgörüsüz kadın düşmanı İslam dinine karşı koruyorum, Almanya’da zorla evliliğe ve namus cinayetine yer yok. İmza: Sizin Sophie...” yazıyor.
Burayı atlamanıza şaştım doğrusu.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ne kadar haklı olsalarda bunu yazamazlar.
Kendimi hoşgörüsüz kadın düşmanı İslam dinine karşı koruyorum
İslam dini hakkında biraz olsun bilgileri olsaydı bu haberi müslamanlara karşı yapmazlardı. Bunları yapan insanların islamiyetle uzaktan yakında bilgisi yoktur.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu başlıkta bi mesajım vardı kim,neden sildi ?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu başlıkta bi mesajım vardı kim,neden sildi ?

Mesaj silinsin ama kim tarafından ve neden silindiği kullanıcılar tarafından görülebilsin.
Kendimi bazen ali babanın çiftliğindeymiş gibi hissediyorum.

Bu konuyu beğenmedim çaaat uçur
Şu mesajı beğenmedim çaaat uçur
Kim sildi neden sildi meçhul...

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yalan haberler bunlar yada doğruluğu varsa emin olun ali kıza sulanmamıştır kızda intikamını böyle almaya çalışıyordur. bunlar bilindik klasik hareketler böyle haberleri haber yapmayın bence.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
birkac dengesizin yaptıklarına ''türkler böyle insanlar'' diye tüm turklere mal edilmesi sinirimi bozdu :mad:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5