İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alibaba alışveriş bilgisi?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar alibaba da tam istediğim gibi bir kaç malzeme buldum ama alışverişin nasıl yapıldığıyla alakalı en ufak bir fikrim yok. bir çok üründe fiyatta yok zaten :)
sanırım teklif usulü satış oluyor??? Adama ulaşıyoruz sat bana diyoruz vs.vs.

bilenler bilmeyenere anlatsın lütfen :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşlar alibaba da tam istediğim gibi bir kaç malzeme buldum ama alışverişin nasıl yapıldığıyla alakalı en ufak bir fikrim yok. bir çok üründe fiyatta yok zaten :)
sanırım teklif usulü satış oluyor??? Adama ulaşıyoruz sat bana diyoruz vs.vs.

bilenler bilmeyenere anlatsın lütfen :D

sen mesajında adama minimum alımı ve birim fiyatlarını parti parti soruyorsun. gönderimde anlaşıyorsun. teb gibi bir bankadan ödeme yapıyorsun. onların butür yurtdışı ürün getirmelerle ilgili ödeme danışmanlığı var çünkü. sonrası kolay. eğer istediğin ürünün miktarı fazlaysa www.cintedarikmerkezi.com ile çalışmanı öneririm.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok be dostum alacağım bi kaç bilgisayar parçası.. kişisel yani...anladım orası bize ters o zaman...ticari dönüyosa aşar beni.
cevap için teşekkürler

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
alibaba b2b sitesidir toptan satış yapılır genelse kişisel alışveriş yapılmaz

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
anladım saolasın...
o zaman "örnekleri gönderin bakıyım daha sonra gemiyi çıkarırsınız yola" demek lazım demekki :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5