İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

alın size bir hilebaz daha

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de bunu anlamıyorum. spam ciddi bir iş. sen böyle yüzlerce site yazabilirim diyosun da, bi tanesini bile bildirdin mi? yoksa sadece sana zararı dokunacak diye hissettiklerini mi bildiriyosun?

ya da rahatsızlık duymuyo musun onca gereksiz siteden?

zararı dokunacaklarıda şikayet etmiyorum diğerlerinide hile yapanlarıda vs. de.
ispiyonculuk başka bişey değil.benim görüşüm herkes kendi işine baksın'dır.

Marmara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye neden PARKED.COM dan banlandı ? senin gibiler yuzunden. BANLANDIK kim kazandı. Hileciler topladıklarıyla kaldı OLAN kime oldu : BİZE !!! o yuzden herkes işine bakmayacak ! Bakacaksada baskasının kazancıyla OYNAMAYACAK !

Öğretmenim ali sigara icmiyor . Müdür gelir GRUBUN HEPSİ DİSİPLİN CEZASI ALIR ne de guzel olur dmi ? boyleleri yuzunden TURKIYE ADSENSE den banlanır ne guzel olur dmi ?

O yuzden OGRETMENIM ALI SIGARA ICIYOR ! biz icmiyoruz CEZA VERECEKSENIZ ona verin. arkadaslarıma TEMIZ KISILERE dokunmayın ki KURUNUN YANINDA YAS YANMASIN.

O yuzden ihbarlara devam ... Bu ispiyoculuk değil YANLIS YAPAN uslanmayanları TEMIZ mekandan uzakta tutmaktır. Cocukluk değil DÜRÜSTLÜKTÜR ...

Herkese kolaylıklar dilerim ...

hayır kardeşim.. yanlış düşünüyorsun. parket.com tabiki banlar. kaç kişi parked e reklam verdi tr de. çıkıp 5-10 kişi reklam verse ban yermiydiniz. tabiki hayır. geniş düşünün biraz. kuruş kazanamadığı ülkeye neden para dağıtsın ki adam. sonuçta onlar biz gibi kendi milliyetinden olan insanların orasını burasını açmıyor. ben bu ulkeden kazanamıyorsam bu ülkenin pazarından çekilirim kendi vatandaşıma veririm diyor. adam enayimi ki kuruş reklam alamadığı ülkeye her ay binlerce dolar versin.

;)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Aman beyler adamın 40-50 hiti var oda nereden kim bilir :) ayrıca onun gibi bir çok site var bu forumda görüyorum... Adamın tek yaptığı alta anahtar kelimeler eklemek... Evet iyi birşey değil, elinizin altından google ya bildirin ama çokta dert etmeyin böylelerini... Asla sizin kazancınıza ortak olamazlar...

Ps: Niye herkesi ciddiye alıyorsunuzki? : )

Kolay gelsin

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
bu tür siteleri şikayet etmek hepimizin karınadır.

iktisadi olarak bir grafik canlandırırsak konu ile alakalı talep aynı iken, arz düştükçe ve fiyat artar.

talep = reklam verenler
arz = reklam verilen siteler
fiyat = tıklama ücretleri

bu tarz siteleri üşenmeyip şikayet eden, koyun olmayan, hakkını aramayı bilen arkadaşlara teşekkürler.

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aman beyler adamın 40-50 hiti var oda nereden kim bilir :) ayrıca onun gibi bir çok site var bu forumda görüyorum... Adamın tek yaptığı alta anahtar kelimeler eklemek... Evet iyi birşey değil, elinizin altından google ya bildirin ama çokta dert etmeyin böylelerini... Asla sizin kazancınıza ortak olamazlar...

Ps: Niye herkesi ciddiye alıyorsunuzki? : )

Kolay gelsin

Gelen hit zaten biz girdigimiz için öle. yani iyinetten gelen hit o. normalde daha düşük ama böyle bir sitenin var olması hoş değil her ne kadar gireni olmasa da...Kurunun yanında biz de yanıyoruz sonra...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Doğru haklısın ama fazla büyütmemek lazım diyorum ben sadece tabiiki hakkınızı arayacaksınız, spamları bildireceksiniz böylece reklam verene de bu işi hakkıyla yapanada katkı sağlanacak... Reklam veren kaliteli müşteri bulacak bu işi hakkıyla yapanda para kazanacak... Ama benim söylediğim tek şey el altından bunları bildirip fazlada ciddiye almamak... Seninde dediğin gibi adamın reklamını yaptık burada... : )

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
madalya verdilermi size şimdi? buraya yazmanızdaki amaç nedir anlayamadım şikayet etmek isteyen eder buraya yazmanın alemi ne?
hile yapan site istiyorsanız yazayım size istediğiniz kadar.yaşlı başlı adamlarsınız çocuk çocuk şeyler yapıyorsunuz bunu anlamıyorum ben herkes işine baksa ne güzel olur.
(site ile alakam yok.)

Senin bu söylediğine anlam veremiyorum ve siz bunu savunan bir yazı yazıyorsunuz . buraya yazmanın amacı tür hilebazları teşir etmektir ve başka insanlarında bu HİLEBAZ'ı görünce benimle aynı tepkiyi verip google a şikayet etmesi için ümit etmektir.

Bunun adının ne çocukluk nede başka bir şey olduğunu düşünüyorum . Bu sitenin yaptığı HİLE dir .

Sizi bu tür bir yazı yazdığınız için kınıyorum.

kardeş şikayet eden kişilerin gerçekten boş insanlar, yapacak iş bulamayıp bu tür ispiyonlarla vakit geçiren insanlar olduğunuzu düşünüyorum. Site ile hiç bir alakam yok. yanlış anlaşılmasın. ama bazı şeylerin farkında değiliz sanırım. siz sanıyorsunuz ki google bunları görmüyor. bal gibi de görüyor.işine geleni banlıyor, işine gelmeyeni ufak bi uyarı ile yola devam ettiriyor. kaldıki buradaki çoğu insan bu yollardan geçti.

trichnosis sanırım biraz aylak bir insansın. sen bu yollardan geçmedinmi. sahibi olduğun siteleri buraya yazma cesareti gösterirsen sevinirim. birini söylemen yeterli zaten. gerisini biz buluruz.

Ayrıca böyle bir düşünce olamaz. neymiş gelirimizi banlıyormuş. bilmem neymiş. yanlış bir düşünce bence. o siteyle hiç bir alakam yok. savunmuyorumda. demek istediğim herkes işine baksın. birbirimizin orasını burasını açıp durmayalım. bazen hepimiz adsense için bazen şeytan oluyoruz. kaldı ki dünya genelinde kurallara uyarak reklam yayınlayan kaç kişi varki tr de olsun. sütten çıkmış akkaşık gibi davranmayalım. bu arkadaşalara "hırsız, dolandırıcı vb." gibi kelimeler kullanarak rencide etmeye hiç birimizin hakkı yok. herkes bu yollardan geçti.

herkesin hilesi hurdası kendinedir.
kaldıki google herşeyin farkında. şikayet etmesi size kalmaz merak etmeyin. sadece misyon olayı.

"herkesin hilesi hurdası kendinedir." ne demek bana biri açıklayabilir mi ?

Sen hile yapanları destekliyormusun? Oh be ne güzel hile yapmışlar mı diyeceksiniz?

ve hilebaz'a neden hilebaz demiyeceğim .bana sen açıklabilirmisin?

yazık valla diyecek şey bulamıyorum.

hile yapanı bir tek tebrik etmediğiniz kalmış.

ayrıca bana söyledğin lafları aynen sana geri iade ediyorum.

ve senin forumda yazdığın mesajlara bakıyordum.
http://forum.iyinet.com/reklam-sati...000-tekili-olan-3-siteme-reklam-aliyorum.html

bu başlığı buldum . Bu başlıkta bu arkadaşımız ve kırmızı rep'i 35000 içerikli marez sitelerine reklam almaya çalışıyor. (ve forum yönetimi tarafından konu kilitlenmiş) . bi bakın isterseniz .

senin derdin kendi marez içerikli web sitelerinin bir gün aynı şeklide banlanmasından korkuyorsun. allah bilir senin bu web sitelerininde de google reklamı var.

allah bilir senin web sitelerinde aynı şekilde hile hurda dolu.

allah seni affetsin . google un senide banlaması yakındır.

Marmara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mutabım değilsiniz.
seviyenize inmem. ben meşgul bir webmasterim. sizin gibi boş boş muhabbetlerle uğraşmıyorum.

lütfen kendi seviyenizdeki kişilerle uğraşın.
bizler profesyonel webmasterleriz.

maderator arkadaşımdan konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
seviyenizi belirtmenize gerek yok. yazdığınız mesajlar seviyenizi gösteriyor.. profesyonelliği iyi biliyorsunuz (!) sizler profesyonel webmasterlarsınız. isterseniz biz amatörlere biraz belirtin profesyonel webmaster nasıl olunur? ama bu sefer seviyemize inin. yükseklerden seslenmeyin olur mu

bu arada sitede maderator arkadaşın yok. moderatörler var ve sen istedin diye kitlenmez. anca yaptığınız seviyesizlikler yüzünden sizin kitlenme ihtimaliniz var..

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mutabım değilsiniz.
seviyenize inmem. ben meşgul bir webmasterim. sizin gibi boş boş muhabbetlerle uğraşmıyorum.

lütfen kendi seviyenizdeki kişilerle uğraşın.
bizler profesyonel webmasterleriz.

maderator arkadaşımdan konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

Peh profesyonel webmastere bak çay demle..
yazıların belirliyor senin seviyenin ne durumda oldugunuı

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem google a bildirdin daha gelip ne yazıyorsun burada ?

alın size kilitlenecek bir başlık daha !

P

PatlakLastik

Misafir
bu konu altında yazılan yazıları ikinci sayfaya kadar okudum ve devamını getiremedim, çünkü uzun uzun okuyacvak kadar zamanım yok. zaman değerli.

1) gazeteciye gittiğinde içinde hiç bişey yazmayan gazeteyi kim alır?
2) bi kitap aldınız kitabın eve varıp açıyosunuz bütün sayfaları reklam dolmuş, her sayfada sadece başlık var?
3) televizyonu açtınız güzel bir film var, 2 dk arayla 15 er dakikalık reklam arası verse hemen RTÜK sitesine girip şikayet bombası yapmazmıyız?

bir arama yapıyorsunuz arama motoru alakasız alakasız bi sitelere götürüyor sizi. ne yaparsınız?

Ş İ K A Y E T ?

bu bir tüketici hakkı. hizmeti verende arama motorları. bundan haberleri olmazsa hizmet kalitesi düşer.

ben arama yaptığımda gerçek sonuçlar bulmak istiyorum.
ve reklam verdiğimde yalancı tıklamalarla alakasız kişilerin siteme gelmesini istemiyorum.

gerisini anlamam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5