İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alın size bir şerefsizlik daha

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<script language="JavaScript" type="text/javascript">
<!--
function breakout_of_frame()
{

if (top.location != location) {
top.location.href = document.location.href ;
}
}
-->
</script>

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SiteRehber.com' Alıntı:
Bunda bi yanlislik goremiyorum.. senin siteni eklediği felan yok. sadece frame aciyor..

Besturk gibi değil olay..

hay aklınla bin yaşa bende tam bunu diyecektim

gerçekten besturk gibi indexlemiyor sadece frame açıyor en uyduruk siteyi açın gene aynısı (uyduruk demekle yeni açılmış siteyi kasdettim)

yani şerefsizlik deyil ve realist TR nin en kaliteli toplistlerden birisidir)

ayrıca ona bakarsanız google da bize haber vermeden sayfamızı indexliyor ve keywordlerimizden reklamları çıkıyor

yani herşeyi abartım şerefsizlik diyip adamlara büyük bir çamur atmayalım LÜTFEN

askicin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hay aklınla bin yaşa bende tam bunu diyecektim

gerçekten besturk gibi indexlemiyor sadece frame açıyor en uyduruk siteyi açın gene aynısı (uyduruk demekle yeni açılmış siteyi kasdettim)

yani şerefsizlik deyil ve realist TR nin en kaliteli toplistlerden birisidir)

ayrıca ona bakarsanız google da bize haber vermeden sayfamızı indexliyor ve keywordlerimizden reklamları çıkıyor

yani herşeyi abartım şerefsizlik diyip adamlara büyük bir çamur atmayalım LÜTFEN
kesinlikle katılıyorum bi yanlıslıkta görmedim hatta realist e ben sitelerimin hic birini eklemedim ama bunda bi yanlıslık yok birilerini bir sıfatı yakıstırırken iyice düsünmek lazım realist in sahibide bizim gibi webmaster arkadaslar

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenize bu kodu ekleyin yeter.

Ben konuyu yeni açılmış sanıyordum ta 2005'den kalmış. Neyse, konuya gelirsek bu kod tam olarak nasıl bir vazife görüyor, bi olumsuz tarafı falan olmasın. Mesela Google'da da Ön bellek dediğimiz zaman Frame şeklinde açılmıyor mu?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
googleda önbellek dediğinizde iframe içinde göstermez. sizin html kodlarınızı indexler üst kısma kendi bilgilerini yerleştirir..

o kod da, sayfanın üst çerçevesi olmasın der, yani "bu sayfa çerçeve içinde gösterilmesin" demek..

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daghan ve tayfası degil mi bu realist bursalı degil mi ne de olsa :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bursa'nin nesi var? Kestane sekeri ve Hacivat Karagoz gayet guzel, banyolari da oyle.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son zamanlarda sıkca rastladıgımız hortlayan konu vakkalarından birisi :)
konu acılıs tarihi : 2005-09-22

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hımm valla ekliyecek başka kaliteli sayaç bulamadım benim sitemde realist.gen.tr de şimdi yaptıkları bu olay ne kadar iyi ne kadar kötü ben bişey anlamadım.:)

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleda önbellek dediğinizde iframe içinde göstermez. sizin html kodlarınızı indexler üst kısma kendi bilgilerini yerleştirir..

o kod da, sayfanın üst çerçevesi olmasın der, yani "bu sayfa çerçeve içinde gösterilmesin" demek..

Teşekkürler bu bilgi için, ekledim sitelerime gayet güzel çalışıyor. Bir zararı olmadığını öğrenmek de iyi oldu, gönül rahatlığıyla ekledim (+rep) Saol

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
REALIST ve DOPDOLU ... yakında GOOGLE da siteniz adıyla aransa dahi bu siteler sizden üstte CIKARSA da bu sozleri soyleyin arkadaslar ... destekleyen arkadaslar ...

Bu siteler sizin bizim emegimiz olan sayfaların meta tag lerini frame uzerinden siteyi acarak kendi sitelerinin parcasıymıs gibi gosteriyorlar ARAMA MOTORLARI INDEXLIYOR. iceriklerimizi de sahiplenmis oluyorlar bir nevi bedavadan site indexletiolar kendi uzerlerinden. GOOGLE da aramalarda ziyaretcilerimizin buyuk kısmıda bu sitelere gidiyor. Girdikleri sayfa da bazen bu topic te gibi oluyor. Bence bu script bu iş tamamen emek hırsızlıgıdır baska bisey değil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5