İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alınık Rapidshare

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
10ytl ye satacak olan varsa iletişime geçsin. Garanti ya da IngBank havale yapılacak.
Kimseye güvenmiyorum, şifreyi alırım çalışıyorsa parayı anında yatırım. Banada kimse güvenmesse sorun değil 13 liraya sitesinden alırım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Arkadasa 1 Adet Hesap Satılmıstır

bu eleman sakattır arkadaşlar dikkat edin...hesabı aldıktan 2 gün sonra patladı hesap...gerçi bana pm atılmştı önceden ama çok umursamadım 10 lira için...dikkat edin ;)

Fraud detected, Account xxxx: This Account is blocked, as PayPal has not completed the payment. It is possible that you have filed a complaint with PayPal.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu eleman sakattır arkadaşlar dikkat edin...hesabı aldıktan 2 gün sonra patladı hesap...gerçi bana pm atılmştı önceden ama çok umursamadım 10 lira için...dikkat edin ;)

ya ben uyarmıştım napalım hayırlısı gel istersen sana rapid verelim..
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5