İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alınık Site +500 hitli aranıyor

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez,absürt olmamak koşuluyla belli bir kesim konuya hitap eden Türkçe yada İngilizce içerikli Fransızcada olur 300 liraya kadar site arıyorum.
Kışın olsa herkez satmak ister ama yazın kimse satmaya yanaşmıyor sitelerini kafama göre bi site bulamadımbir haftadır bakınıyorum ama para vermeye değicek bişey göremedim.

not: 300 lira ortalama fiyattır site parayı hakediyorsa 400 yada 500 de olur

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arayış devam ediyor arkadaşlar
paraya sıkışan sitesini satmak isteyen,sitesinden sıkılan yada ilgillenemeyen varsa ve istediğim özelliklere uyuyorsa 500 liraya kadar hemen ödeme yapıcam

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelere bakıyorum arkadaşlar ama her site için sizden

site adı
tekil hit(günlük)
varsa gelir kaynakları neler ve aylık ortalama geliri( ekran görüntüsü ile )
aylık host trafik tüketimi
domain nerede kayıtlı
istenilen fiyat(ucmayın neyin nekadar ettiğini biliyorum )

pm atan arkadaşlar istediğim bilgileri yollarlarsa daha cabuk olumlu yada olumsuz cevap verebilirim çünkü her durumda alıcağım sitenin en azından bu bilgilerini öğrenmek isterim

mail atmak isteyen arkadaşlar profilimdeki msn adresine mail atabilirler normalde kullanmıyorum bu yüzden mail konusuna satılık site yazarsanız spamlar arasından ayırmak kolay olur
teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5