İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alıntı Yapılınca Uyarı Çıkması

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Selamlar...

Aynen özel mesajda olduğu gibi birisi yazdığımız mesajı alıntı yapıp cevap verdiğinde üstte uyarı mesajı çıksa, birisinin bize karşı cevabına kayıtsız kalmasak; arkamızdan ne iş çevirdiğini öğrensek, biz de ona cevap versek, nasıl olur?

İsteyene örnek bir site gösterebilirim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Alıntı Habercisi özelliğinden bahsediyorsunuz sanırım. Lanet ile görüşüp değerlendirmeye alalım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
haa şu olay, Lanet kasıyor demişti sanırım ona

WestCoast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda takipçiliği arttırır kesinllikle. vBulletin.org da paylaşıldı türkçeleştirilmesi bir kaç dakika ya sürer ya sürmez :)

WestCoast

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haa şu olay, Lanet kasıyor demişti sanırım ona

İsteyen profilden özelliği açıp kapatabiliyor. Bir çok forum kullanmaya başladı takipçilik ve konuların güncelliği açısından çok önemli bir eklenti. Kastığını zannetmiyorum Lanet gerekli cevabı verir zaten. :elleme

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
12numara.org'un forumunda kullanılıyor, bir bakın derim; kasıyor mu kasmıyor mu..

Ben önerimi yaptım, düşünülür ya da düşünülmez; iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5