İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış : Psd To Css , Tek Sayfa , Süre: 2 Gün

AffiliateHocasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba

Türkiye'de ki sosyal pazarlamayı geliştirmek adına proje ortağım Ömer ile bir script yazdık. Projenin benzerleri yurt dışında faliyette , ilk aşamada yurt dışında ki hizmeti Türkiye'ye getirmeyi planlıyoruz. Daha sonra yazdığımız scripti geliştirip yurtdışına açılmayı planlıyoruz.

Güncelleme planları, stratejiler , tanıtım planı dahil her şey hazır. Sistem, Viral pazarlama ile kendi kendini pazarlayacak fakat %100 kullanıcı yararına bir hizmet veriyoruz yani 0 kâr , amaç piyasaya canlılık katmak, markalaşmayı kolaylaştırmak, sosyal pazarlamayı Türkiye'ye yaymak.

Script ve psd tasarımı 0 maliyetle hazırlandı. Scripti ben ( Batuhan ) ve Ömer yazdık. Tasarım Emrah Demirağ tarafından ücretsiz yapıldı. Scriptte son aşamaya geldiğimiz için artık tasarıma giydirmemiz gerekiyor.

Olumlu +10 referansı ve R10 Satış Sayfası olan herkesle çalışabiliriz.

Emrah Demirağ ile konuştuğumuzda hizmetin Türkiye Sosyal Pazarlama yararına olacağını ve %100 ücretsiz olacağını söyledik , bizden ücret almayacağını söyledi. Bizde Emrah Demirağ'ın bu jestine karşılık Hakkımızda sayfasında Emrah Demirağ'a yer vermeye karar verdik sonuçta bu projede onunda katkıları var. Böyle bir düşünceniz var ise belirtebilirsiniz.

Tekliflerinizi Bekliyorum. ( Tasarımı Pm ile göndereceğim )

Batuhan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5