İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duyuru Alışverişlerinizde dikkatli olun

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
ico_dikkat.gif

forum.iyinet.com üzerinde veya başka forumlarda; ticaret ve kayıt geçmişime bakarak alışverişlerinizde serbest davranmamanızı öneriyorum.
Hesabımın heklenme riskine karşılık sizden hesap/kişi doğrulaması istemenizi talep ediyorum.

Telefon ile yaptığınız görüşmelerde/doğrulamalarda; muhatabınız telefon görüşmesi yaptığınız ve parayı/ürünü gönderdiğiniz kişi,
Email-msn ile yaptığınız görüşmelerde/doğrulamalarda; muhatabınız email-msn görüşmesi yaptığınız (ki bu yeterli değil, hesabı çalan email-msn'i da çalar) ve parayı/ürünü gönderdiğiniz kişi,
Yüzyüze veya arkadaş vasıtasıyla yaptığınız görüşmelerde/doğrulamalarda; muhatabınız bu yüzyüze görüşmeyi yaptığınız kişi
yapılan alışverişlerden sorumlu olacaktır.

yasakpara sitesi (misli, nesine ...) hesabım yoktur.
PP vb kullanımlarında tek taraflı da olsa adıma R* A* banka hesabı mutlaka bildirilir ve dolayısıyla muhatabınız banka hesabının ait olduğu kişidir.

Alışverişlerinizde bu konuyu görmemiş olmanız, dikkatsiz olmanız için gerekçe değildir.

Hayırlı günler, hayırlı kazançlar dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito