İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah en büyük belanı versin LASTNOVA-ELOXY

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
10 Günden beri sitelerimiz kapalı sunucularımıza ulaşamıyoruz.

Telefonlar kapalı yedekler atıldı deniliyor ve maillerde birşey gorunmuyor.

Sizin ananızdan emdiğiniz süt haramdır. Ananızdan emdiğiniz süt haramsa suç ananızındır sizin değildir!

Ne telefonlara çıkacak kadar erkeksiniz ne de ofis adresinizi doğru yazacak kadar delikanlı!

Kimi insan anasıyla kimi insan anısıyla anılır.. Ben sizi 1.şıkla ANIYORUM!

alperdemircan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Panelden iade vs. isteyin diyorlardı, diğer forumlarda bayağı bir tartışıldı bu konu.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
50TL ödeme yapmıştık. Siteler 15gün kapalı kaldı. Bizim zaten 100TL'yi aşkın zararımız var.. Neyin iadesi?

alperdemircan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50TL ödeme yapmıştık. Siteler 15gün kapalı kaldı. Bizim zaten 100TL'yi aşkın zararımız var.. Neyin iadesi?

Hocam r10 üzerinden kendisi ile 30-40 civarı karşılıklı bir soru trafiği yaşadık geçen gün.

3-4 soruma cevap aradım, 30-40 satır yazdı ancak 1 soruma bile cevap veremedi kendisi.

Saygı duyduğum ancak, artık saygı duyamayacağım birisi malesef kendisi. Çünkü cevap veremediği sorularım çok netti ve son özel mesajıma yine cevap alamadım.

Yanlış anlaşılmasın yani, iade etmekle sorun elbette çözülmez.

Ama iade iadedir. Panelden yedek için ticket açın falan diyorlardı sizin konunuz ile alakalı olarak.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Hocam r10 üzerinden kendisi ile 30-40 civarı karşılıklı bir soru trafiği yaşadık geçen gün.

3-4 soruma cevap aradım, 30-40 satır yazdı ancak 1 soruma bile cevap veremedi kendisi.

Saygı duyduğum ancak, artık saygı duyamayacağım birisi malesef kendisi. Çünkü cevap veremediği sorularım çok netti ve son özel mesajıma yine cevap alamadım.

Yanlış anlaşılmasın yani, iade etmekle sorun elbette çözülmez.

Ama iade iadedir. Panelden yedek için ticket açın falan diyorlardı sizin konunuz ile alakalı olarak.

Yedekleri aldım zaten teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5