İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Allah rızası için Bayramda Pakistanı unutmayın...

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sevgili webmaster arkadaşlarım,

Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce pakistan ciddi bir sel felaketi yaşadı ve hala etkisi çok ciddi bir şekilde devam ediyor.Ne kadar takip ediyoruz, ne kadar haberdarız bilmiyorum ama bu sıradan bir felaket değil.Bazen küçük afetler olur küçük yardımlarla yaralar sarılır ama bu öyle böyle birşey değil.Orda hergün insanlar aç sabahlıyor.Hastaneye gelen insanların çoğu sadece aç oldukları için geliyor.AÇLIK AÇLIK AÇLIK.Geçtiğimiz ramazanda 1 gün olsun oruç tutan bilir bu duyguyu.Biliyorum bir çoğunuz pakistana çokça yardımlar yaptınız.Ama bir gayret daha göstersek ne olur..Allah rızası için bir gayret daha..

Online olarak kızılay, deniz feneri, kimseyokmu gibi dernek ve kuruluşlar sms,havale ve kredi kartı ile yardımlarınızı pakistana ulaştırabiliyor...

Yarın bayram..Biz gülüp oynayıp akrabalarımızı ziyaret edeceğiz.Kilosuna 20 tl verdiğimiz şekerleri misafirlerimize ikram edecek, yüzlerce lira harcayarak oralara buralara eğlenmeye gideceğiz.Ama orada 50 kuruşluk simite muhtaç olan insanlar var..Allah rızası için bu bayramda onları unutmayın...

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne kadar güzel böyle bi konu açmanız hocam

frknc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kızılay'a 5 türk lirası bağış yapmak için
2868_.gif

Cep telefonundan 2868'e boş mesaj atabilirsiniz=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5