• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

ALLAH TEALA yerde de gökte de değildir,mekandan münezzehtir.

vertyucek

Yasakli Uye
Bilgiler
Katılım
21 Haziran 2012
Mesajlar
178
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
42
133 Aydır Üye
CENABI ALLAH CELLE CELALÜH var iken ne zaman nede bir mekan yoktu bu yüzden ONUN için bir mekan ve zaman yüklenemez,ÇÜNKÜ İHTİYACI YOKTUR!.ALLAH TEALA yerde de gökte de değildir,Mekandan münezzehtir.

 
Son düzenleme:

yasarkavus

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
29 Aralık 2018
Mesajlar
159
Reaksiyon
51
Puanları
0
54 Aydır Üye
Ben bu adamın fetvalarına uyanlara şaşıyorum
Şimdi ben buraya bir konu açıp şunları yazsam:

"ABD kaç milyar dolar harcayıp Uzayı araştırıyor. Mars’ta su var mı?, Et var mı-but var mı, manyak manyak işler.. Ben sana söyleyeyim, sen oraya çıkamadan dünya kopacak. Versinler bana 100 bin dolar her şeyi söyleyeyim"

"Kertenkele öldürmek 1 vuruşta 100 sevap, iki de 50 sevap"

Peygamberimiz hakkında söylediği o iftira dolu açıklamaları hiç saymıyorum.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst