İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanca site açmak?

Utayist

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
22
Merhaba hayırlı geceler, konu yanlış yerde olabilir en uygun yer olarak burayı buldum ben :) yanlış ise kusura bakmayın hocam.

Arkadaşlar ben Almanca site kurmak istiyorum, yabancı dildeki siteler ile ilgili bilgisi olan dostların fikirlerine ihtiyacım var. Düzgün bir blog sitesi açmak istiyoruz, siteye ana dili almanca olan kişiler tarafından içerik girilecek adım adım beslenecek.

Şimdi diyeceksiniz düzenli besledikten sonra her site kazanç sağlar. Evet her siteye bakılırsa getirisi olur bu 2 yaşında olan iki farklı cins dana benzetmesine döner. İkisi de aynı yemi yer ama cins olan 1 ton gelirken diğeri 300 kg gelir.

Biz emek vereceğiz alana bu emeğin karşılığının değeceği bir alan olursa, en değerli olan ''Zamanımız,, heba olmayacaktır.

Sağlıcakla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5