Almanya PIN Hizmeti ( 7 Günde PIN )

greyfurt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
26 Ocak 2007
Mesajlar
39
Reaction score
0
88df4fa1263245dade7bb488bc8092bb.png

Pin Hizmeti Nedir ?
Pin alma eşiğine ulaşmış Adsense hesabınız için Almanya'da yer alan resmi bir adresi sağlayarak hesabınızın Almanya adresi ile doğrulanmasını sağlamış oluyoruz.

Hizmet Kapsamı Nedir ?
İletişime geçerek resmi adres ve alıcı bilgilerini alıyorsunuz ve pin adrese ulaştığında size bilgisi veriliyor. PIN'in ne kadar sürede ulaşacağı, ulaşıp ulaşmayacağı ile ilgili bir garanti verilmesi söz konusu değildir. Adsense ile ilgili soru veya sorunlarınız ile ilgili hiçbir soruyu cevaplama gibi bir misyonumuzda maalesef yoktur. Adrese yollanılan PIN'i iptal ettirirseniz maalesef ödemenizi geri alamazsınız.

Almanya PIN Avantajları Nedir?
Tıklama başı ücretlendirmesinin TR PIN li hesaptan daha fazla fazla olduğu deneyimlenmektedir. Bir çok kullanıcı bu hizmeti almıştır ve almayada devam etmektedir.

Ödeme Şekli
Bu konu açılmadan önce bir kaç kişiye ayrıcalıklı olarak ödemeyi PIN geldiğinde yapma imkanı sunmuştuk artık maalesef bu ödeme şekli mümkün değildir.
1. Ödeme Şekli Ön Ödeme ( %20 indirimli )
Hizmeti almaya karar verdiğiniz anda adres bilgisini alabilmek için ödemeyi yapmanız gerekmektedir. PIN adrese ulaşmaz ise paranız iade edilir. Resmi bekleme süresi 3 haftadır bu süreden önce iadenizi isteyemezseniz ama 3 hafta sonunda PIN i beklemeye devam edebilirsiniz. Ücret : 80 TL


Teknik Destek ve İletişim Nasıl Olacak ?
Maalesef herkes farklı bir platformdan iletişim kurmak istediği için karışıklık oluşmaması adına iletişim tercihimiz PM ile iletişime geçilmesidir. Onun dışında da yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Forum dışına şimdilik hizmet vermeyi düşünmüyoruz. Böyle hizmette teknik desteklik bir durum olmadığı için kesinlikle Teknik Destek verilmeyecektir. PIN taleplerine aynı gün içinde dönebilmek için azami gayreti göstereceğiz.

Referans Alımı Yapılmayacaktır.

7 günde PIN aldıgımız referanslarımız var. ( Garanti etmiyoruz )

Teşekkürler
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst