İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanya Sponsor Hosting 1GB SSD, 100GB Traffic,Almanya Locasion

cez0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaslar,

Size Türkiye de ilk Reklamsiz Ücretsiz ilk Sponsor Hosting Sitesini Tanitiyorum.

• 1GB SSD
  • 100GB Traffic
  • 10 Addon Domains
  • 100 Max FTP Account´s
  • 10 Database
  • 100 Email
  • 100 Subdomain
  • 100 Max Park Domain
  • 1Gbits (Server Hizi)

Özelikler:

• Litespeed Webserver
  • Cloudlinux
  • Almanya Lokasyon
  • cPanel Kontrol Paneli
  • Haftalık yedekleme
  • Linux Hosting
  • Tek Tıkla Kurulum (WordPress, Joomla, Drupal, phpBB,E-Commerce,SHOP Systemi ve 260’dan fazla scripti tek tıkla kurma olanağı)
  • Trendy Site Builder
  • Softaculous
  • Fantastico

Siparis icin LINK

Bu Proje Tamamen ücretsiz dir ve Reklamsizdir. Siparisler ellimizden geldince cabuk onay görür. Bu Site de sadece Ad ulte izin verilmiyor. Site Ingilizce yapilmisdir 3 Ülke´de ayni Hizmeti verdimiz icin.
War3z Hosting Kabul ediliyor !
Siparis Bilgileriniz Direk Mail Adressinize gelir. Hic bir Kimlik No veya Gercek Bilgi istenmez. Daha fazla Alana ihtiyaciniz varsa Support Ticket ile bize bildirin :)

Projemiz hic bir Kazanc Elde etmedi icin YS veya Sirket Bilgisi vermek icin gerek duymuyorum. Istiyene PM ile gönderilir.

NS Adresleri:
ns1.centhost.to
ns2.centhost.to

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5