İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanya - Türkiye

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Volkan, Gökhan Gönül, Servet, Ömer, Sabri, Özer, Emre, Aurelio, Hamit, Nuri, Halil

kadro böyle olacak.

Haydi milli takım!

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
handikaplı 2 oynadım.kazanamasak bile beraberlik bekliyorum.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Güzel bir maç izlemek istiyorum.

konu dışı ama Mesut benim için artık bitmiştir. Nedeni basın toplasında bir soruya verdiği ya da veremediği cevap. Kesinlikle Almanya'yı seçmiş olması ile alakası yoktur, "O'nun" kararına saygı duyuyorum.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ilk yarı 0 oynamak yerine ilk yarı maç sonucu 0 1 oynamak daha mantıklı gibi.üzülerek söylüyorumki almanya mutlaka alır bu maçı.inşallah yüzümü kara çıkarır milli takım

(hocalar bana pp lazım acil konu açtım ama dönen olmadı.lütfen acil lazım host kapanacak)

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
İçimden bir his Türkiye yenicek diyor :hihi:

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bol gollü maç seyredeceğiz ve TÜRKİYE alacak!!!

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
konu dışı ama Mesut benim için artık bitmiştir. Nedeni basın toplasında bir soruya verdiği ya da veremediği cevap. Kesinlikle Almanya'yı seçmiş olması ile alakası yoktur, "O'nun" kararına saygı duyuyorum.

bilgi verebilirmisin.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Mesut özil ile niçin bu kadar gurur duyuyoruz anlamadım.Adam kendimi alman hissediyorum demiş,Türk milli takımını reddedip Alman milli takımını seçmiş.Bana saçma geliyor bu adamla gurur duymak

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
bilgi verebilirmisin.

Tam olarak sözleri hatırlamıyorum tabi ama bahsedim. Bir türk gazeteci marşlar esnasında ne yapacaksın diye soruyor Mesut'da lafı ağzında gevelermişcesine "marşlar esnasında maça konsantre olurum" gibi birşey söyleyip kestirip attı. Ayrıca türk gazetecelerini diğer sorularında aynı tarzlarda cevap verdi.

Tamam alman milli takımını seçti(niz) buna saygı duyarım ama bu tarz tutumları da hoş karşılamam.

Allah yolunu açık etsin...

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Tam olarak sözleri hatırlamıyorum tabi ama bahsedim. Bir türk gazeteci marşlar esnasında ne yapacaksın diye soruyor Mesut'da lafı ağzında gevelermişcesine "marşlar esnasında maça konsantre olurum" gibi birşey söyleyip kestirip attı. Ayrıca türk gazetecelerini diğer sorularında aynı tarzlarda cevap verdi.

Tamam alman milli takımını seçti(niz) buna saygı duyarım ama bu tarz tutumları da hoş karşılamam.

Allah yolunu açık etsin...

anladım.halkın büyük bölümü zaten mesut taraftarı değil,ama basın her konuyu mesuta getiriyor.

X

Xman

Misafir
Bizim takım ayakta duramıyor, dakika 62 umarım beraberliği kurtarırız ama zor görünüyor :(

T

trgy

Misafir
Aklı sıra golü attıktan sonra sevinmedi. Tamamen Alman olmuş o adam.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Gram ümidim yoktu.Bu sene ülkece futbolda kaosa girdik hayırlısı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5