İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Almanya VDC 'mden çözüm ortakları arayışım

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,
Bir dönem buradada tanıtım amaçlı bir çok kampanya yapmıştım fakat avrupaya yönelmeye, yurtdışına satışları hep daha fazla önem gösterdim Türkiye 'yi boşladım açıkcası iyi mi oldu kötümü oldu tartışılır ama bu sebeple baya yol kat ettim.

Yabancı müşteriye reboot portunu, re-install unitesini verdikten sonra kafanız rahat hiç sorunsuz çalışıyorlar. Türk müşteriler ile o şekilde olmuyor.

Her neyse Türkiye ile Almanya arasındaki iki saatlik prime-time farkı sebebiyeti ile boşta kalan hattımı çok makul ücretler ile
sunmayı planlıyorum ( gece boşta kalan hattımı çinli ve japon kardeşimlerimize yarı fiyatına verdiğim gibi ) .

Adını siz koyun çözüm ortağımı dersiniz bayilik mi dersiniz bilemiyorum fakat sunacağım özellikler şu şekilde;

Remote Reboot Portu
Re-install Unitesi
KVM

24 saat ulaşılabilir bir şekilde.

Sunacağım ürünler,
Celeron 2.4
1GB
2 x 80 GB HDD ( yada tek 160GB yapabiliriz )
10Mbit Unmetered
ile başlayıp

Quad Core Q6600
8GB RAM
2 x 500GB HDD

gibi gidicek.

Her hangi bir sıkıntı yok şu özellikler ile şu kadar adet istiyorum dediğinizde gene sağlarım. Bana özel webcam koy caner kasalarımı izlemek istiyorum.. yada bunun gibi uçuk şeyler esneğim her konuda problem olmaz.

Sunacağım fiyatları burada belirtmek doğru olmaz diye düşünüyorum, sonuçta insanlarda bir miktar kar koyucak üzerine. Dip fiyatlar olucağını garanti ederim konu hakkında bahsettiğim bir kaç kişi baya bi şaşırdı bu fiyatlara.

Çalışıcağım kişi veya kişiler ile adetli/stoklu çalışmak kesinlikle aradığım ilk özellik. Bundan kastım şu üründen 5 adet almak istiyorum gibi fakat bu gözünüzü korkutmasın gerçekten çok uygun fiyatlar.

Bunlara karşın seçici olmak istiyorum. Detayları öğrenmek için lütfen özel mesaj gönderirken web site adresinizi varsa kurumsal kimliğinizide ekleyin.

ve rica edicem bu konun içinde daha fazla detay vermekten kaçınıcağımı dikkatinize alın.

Bol kazançlı günler,
Caner

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5