İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AlmanyaHosting.com Satışları Durdurulmuşdur

AlmanyaHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AlmanyaHosting Tüm Satışları Durdurulmuşdur. 1 Sene Sonra Tekrar Satışlarımız Başlatılcakdır.Şimdiden Kendinize İyi Bakın Görüşmek Üzere
Hoşcakalın....

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben buna bitiyorum:

http://www.fmtr.net/showthread.php?t=29334

28.11.2009 Tarihi İle AlmanyaHosting İnternet Hizmetleri Maalesef Kapanıcakdır.Yönetimin Aldıgı Karar Sonucu 1 Sene Sonra Hizmet Vericekdir. Lütfen Forumlardaki IRCD Web Hosting Radyo Hosting Vps Reseller Gibi Reklamlarımızı Görüp İletişime Geçmeyiniz.AlmanyaHosting Sizlere En Kısa Zaman İçerisinde Faaliyete Geçdiginde Belirli Reklam Adreslerinde Bunları Yayınlıcakdır.

Saygı Kutucugu
fmtr Yönetimine Bize Bu Reklam Alanlarını Verdigi İçin Teşekkürlerimi Sunarım

Küçük hırsız el feneri, Büyük hırsız denizfeneri kullanır.. Her ikisininde yanması için Ampul şarttır

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Türkçe'de f,s,t,k,ç,ş,h,p (fıstıkçışahap) harfleriyle biten bir kelimeye, c,d,g harfleri ile başlayan bir ek geldiğinde ek başındaki ünsüz sertleşir ve ç,t,g olur.

Tokmakçı
Seçkin
Koştu
vb.

Almanya'da bu kural uygulanmıyor sanırım

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Angelo,
1 yıl okulunu okusun gelsin,ondan sonra o kuralı öğrenmiş olur belki.

=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi