İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alt Üye Toplamak İçin

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan cashdelight gimmemail ve mailinghaeven e üyeyim ancak alt üyem olmadığı için haliylke kazandığım para çok az. Mesela gimmemail de falan puan sistemiyle kazandığım puanlarla cashdelight a cahsdelighttan kazandığpım puanllarla gimmemaile link veip az çok alt üye topluyodum ancak gimmemail puansiistemi kaldırışlınca bi cashdeliht kaldı bunun gibi sadece puan toplayarak kazandığım puanlarrla reklam verebilceğim varsa sitelerin adreslerini yazabilirmisiniz.
birde bu sitelerin dışında minimum ödemesi fazla olmayan ve egold la ödeme yapan bi kaç site sölersen de sevinirim (benim genel olarak kullandığım mail yoluyla yada tıklayarak)
herşey için saolun

A

aynalitahir111

Misafir
bir suru site var anak sen de bana yardimci olurmusun uye olarak

ManyakS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten öle olucak yani kayıt olurken senin alt üyen olarak yapıcam.senin bana linkleri vermen yeterli.. ancak senden ricam var vericeğin sistemler gerçekten sağlam olsun lütfen çünkü daha önce mesela themoneysuite diye bi siteyeüye olmuştum bayada bi puanım bikmişti ancak durup dururken hesabımı kapattılar 2.ye kayıt olodum bi süre sonra gene kapattılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi