İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Alternatif Anahtar Kelimelerinizde Sitenizi Yükseltiyoruz! Hit Bomb!

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google-SEO-wirelion-660x350.jpg

Alternatif Anahtar Kelimelerinizde Sitenizi Yükseltiyoruz!
Anahtar kelimenizde Google birinci sayfada olmak icin cok yuksek butcelere mi ihtiyaciniz var?
Sitenizin anahtar kelimesinde rekabet ettiginiz diger siteler Dunya'nin ve Turkiye'nin dev firmalari mi?
Anahtar kelimeleriniz Otel, Tatil, Oyun Oyna, Film Izle gibi cok yuksek rekabete sahip kelimeler mi?
O Zaman Dogru Yerdesiniz!
Artik tek bir kelimede yukselmeye calismaktan, bu ugurda yuzlerce binlerce lira para harcamaktan ve her seferinde hayal kirikligi yasamaktan kurtuluyorsunuz!
Sitenizi Alternatif Anahtar Kelimelerinde Yukseltiyor ve Hitlerinizi En Az 5 ile Carpiyoruz!
Calismamiza baslamadan once sitenizin detayli bir anahtar kelime raporunu cikartiyoruz ve sitenize potansiyel ziyaretcilerinizi cekecek alternatif anahtar kelimeleri buluyoruz. Ornek vermek gerekirse aylik binlerce liralik yatirimlar yapan ve Otel/Hotel kelimesinde ilk sayfayi bloke etmis olan dev sitelerle mucadele etmeniz neredeyse imkansizken bizim calismamizda ' Ucuz Antalya Otelleri' Uygun Fiyatli Bodrum Otelleri' 'Ucuz Otel Rezarvasyonu' gibi daha dusuk rekabete sahip alternatif anahtar kelimelerde yukselip sitenize hedef kitleyi cekebiliyorsunuz. Bu orneklere 'Korku filmi hd izle' 2013 hd film izle' '3d oyunlar oyna' 'bedava oyun oyna' gibi yuzlerce degisik yuksek rekabetteki anahtar kelimelerin alternatifleri yaratilabilir.
İddia Ediyoruz Forumda Böyle Etkili Bir Çalışma Daha Önce Yapılmadı!
Tek bir kelimede birinci sayfada olmaya calisiyor ama bir turlu basaramiyorsunuz ve ustune yuzlerce binlerce lira para harciyorsunuz. Biz size 50-100-150-200-250 alternatif anahtar kelimede yukselme ve sitenizin hitlerini en az 5 kat yukseltme garantisi veriyoruz.
Artik Tek Bir Kelime Icin Bosa Para Harcamayi Birakin! Biz Sizi Zirveye Baska Yoldan Goturecegiz!
advanced-link-wheel.jpg

PAKET-1 50 ALTERNATIF ANAHTAR KELIME ICIN

* 50 PR4-PR8 EDU Backlink

* 50 Yuksek PR'li GOV Backlink

* 5 Yuksek PR 5 - PR 9 DOFOLLOW WEB 2.0

* Butun Link Wheel Baglantilarina 150 Sosyal Imleme

* 500 Yuksek Kalite PR 5 - PR 9 Wiki Tanitim

* Butun Sosyal Imlemelere RSS Besleme Destegi

* Link Wheel'in 1. ve 4. Kademeleri Baglantisina ve Ana Siteye Yuksek Kalite ve PR Degerine Sahip (PR2 - PR8) web 2.0 Profil Backlink

* Link Wheel'in Tum Baglantilarina 100 Adet ve Ana Siteye 20 Adet Yuksek Kalitede ve Yuksek PR Degerine Sahip (PR2-PR7) Profil Backlink

* Link Wheel'in 3. Kademesine 80 Social Bookmarking ve 100 Article Directories Destegi

* Butun Backlinklere RSS Besleme Destegi

* Kaliteli ve Yuksek PR Degerine Sahip Makale Sitelerinden Tanitim

* Her Biri Farkli Domain'e Sahip 80 Yuksek Kalite ve PR Sahibi Sosyal Imleme Sitesi

* Tamamen Sitenize ve Anahtar Kelimenize Ozel SEO'ya Uygun 1 Makale Yazimi

* Tamamen Google Panda & Penguin Dostu Organik Calisma Sistemi

* Yeni Sitelere Dahi Rahatlikla Alinabilecek Guvenli ve Yuksek Kalitede Backlinkler

* Ucretsiz Premium Pingleme Hizmeti

50 TL

PAKET-2 100 ALTERNATIF ANAHTAR KELIME ICIN

* 100 PR4-PR8 EDU Backlink

* 100 Yuksek PR'li GOV Backlink

* 10 Yuksek PR 5 - PR 9 DOFOLLOW WEB 2.0

* Butun Link Wheel Baglantilarina 300 Sosyal Imleme

* 1000 Yuksek Kalite PR 5 - PR 9 Wiki Tanitim

* Link Wheel'in 1. ve 4. Kademeleri Baglantisina ve Ana Siteye Yuksek Kalite ve PR Degerine Sahip (PR2 - PR8) web 2.0 Profil Backlink

* Link Wheel'in Tum Baglantilarina 300 Adet ve Ana Siteye 50 Adet Yuksek Kalitede ve Yuksek PR Degerine Sahip (PR2-PR7) Profil Backlink

* Link Wheel'in 3. Kademesine 200 Social Bookmarking ve 200 Article Directories Destegi

* Her Biri Farkli Domain'e Sahip 200 Yuksek Kalite ve PR Sahibi Sosyal Imleme Sitesi

* Tamamen Sitenize ve Anahtar Kelimenize Ozel SEO'ya Uygun 2 Makale Yazimi

* Yeni Sitelere Dahi Rahatlikla Alinabilecek Guvenli ve Yuksek Kalitede Backlinkler

75 TL

PAKET-3 150 ALTERNATIF ANAHTAR KELIME ICIN

* 250 PR4-PR8 EDU Backlink

* 250 Yuksek PR'li GOV Backlink

* 25 Yuksek PR 5 - PR 9 DOFOLLOW WEB 2.0

* Butun Link Wheel Baglantilarina 500 Sosyal Imleme

* 1500 Yuksek Kalite PR 5 - PR 9 Wiki Tanitim

* Link Wheel'in Tum Baglantilarina 600 Adet ve Ana Siteye 100 Adet Yuksek Kalitede ve Yuksek PR Degerine Sahip (PR2-PR7) Profil Backlink

* Link Wheel'in 3. Kademesine 500 Social Bookmarking ve 500 Article Directories Destegi

* Her Biri Farkli Domain'e Sahip 500 Yuksek Kalite ve PR Sahibi Sosyal Imleme Sitesi

* Tamamen Sitenize ve Anahtar Kelimenize Ozel SEO'ya Uygun 3 Makale Yazimi

100 TL

PAKET-4 250 ALTERNATIF ANAHTAR KELIME ICIN

* 500 PR4-PR8 EDU Backlink

* 500 Yuksek PR'li GOV Backlink

* 100 Yuksek PR 5 - PR 9 DOFOLLOW WEB 2.0

* Butun Link Wheel Baglantilarina 850 Sosyal Imleme

* 2500 Yuksek Kalite PR 5 - PR 9 Wiki Tanitim

* Link Wheel'in Tum Baglantilarina 1000 Adet ve Ana Siteye 200 Adet Yuksek Kalitede ve Yuksek PR Degerine Sahip (PR2-PR7) Profil Backlink

* Link Wheel'in 3. Kademesine 800 Social Bookmarking ve 1000 Article Directories Destegi

* Her Biri Farkli Domain'e Sahip 800 Yuksek Kalite ve PR Sahibi Sosyal Imleme Sitesi

* Tamamen Sitenize ve Anahtar Kelimenize Ozel SEO'ya Uygun 5 Makale Yazimi

125 TL

ODEME

PAYPAL
BILYONER

truncus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sahtekar

bu arkadaşla fuub.nette anlaşma yaptım. sitemi googleda 1. sayfada çıkarma karşılığında para ödedim. haziran sonunda hala 1.sayfada olmadığı için (şuanda ilk 10 sayfaya bile girmiyor) paramı geri istedim. arkadaş tenezzül edip cevap bile yazmadı, paramıda vermedi. herkesi uyarıyorum..

isteyenlere konuşmalarımın fotosunu koyabilirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5