İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alternatif Reklam - ADSENSE

E

esra11

Misafir
Alternatif reklam URLsi veya rengi * Genel hizmet reklamlarını tekrar yerine koymak için, alternatif reklamlar için bir URL girin veya renk kodunu buradan seçin.

Bu nedir tam bilen var mı?

Google genel hizmet reklamı mıdır_? Tam anlayamadım.. Bi arkadaş da ziyaretciyi bu şekilde kaçırmamaktan bahsetmiş.. :rolleyes:

S

Skeleton

Misafir
sayfanın içeriğine uygun reklam bulunamadığı takdirde çıkan, bir getirisi olmayan reklamlardır Genel Hizmet Reklamları. Eğer sayfalarında böyle bir durum oluşmasını engelleyip reklam alanlarını daha efektif kullanmak istiyorsan reklam oluşturma kısmından Alternatif reklam URLsi kısmına renk, resim veya başka bir reklam URLsi girebilirsin. renk koyarsan reklam bulunmadığı takdir orası seçtiğin renk ile doldurulacak, resim koyarsan resim çıkacak veya bir URL yazarsan o görüntülencek.

bunu ben denemedim ancak içeriğe uygun reklam bulamama sıkıntısı bende de olduğu için araştırmakta olduğum bir konu. bu arada google ın türkçe yardım sayfalarında bunların hepsi yazıyor, türk milleti olarak okumayı bir türlü öğrenemedik.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
google_alternate_ad_url = "http://www.domain.com/alternatif_sayfa.htm";

bu kod google koduna eklersen google reklam için sitende içerik bulamssa bu senin önerdiğin sayfayı o alanda yayaınlıcak yani hangi boyuttaki rekalm alanı kullanıyorsan o boyutlarda bir sayfa koy bu ister text ister banenr olabailri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5