İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altin Internet Türkiye Yeni Sistem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y

YusufSevim

Misafir
Bu ise karsi olan herkesi tebrik ediyorum dünya sizin gibi düsünseydi 50 kere kiyamet kopardi herhalde.

Sizki o kadar akilli insanlarsiniz benim buradan gelecek 5-10 müsteri veya reseller üyeye ihtiyacim olmadigini + bunun icin 2 sayfa yazi yazmakla vakit kaybetmeyecegimi düsünemedinizmi???

Allah askina diyorsunuz siz bildiginiz gercekleri gizliyorsunuz.

Arkadaslar niye Network Marketing e karsi bu kadar önyargili konusuyorsunuz bence bunun iki sebebi olabilir ya kulagima gelen temeli saglam olmayan bilgilerde söylendigi gibi siz asiri fiyatlara webhosting satip insanlari sömüren kuruluslarla alakali bir anlasma icindesiniz yada forum popüler olsun diye bu konuyu uzatma cabasindasiniz.

Dikkat edin suclamiyorum ancak mecburen bu iki düsünceden birisine sahip olmam gerektigini bilmenizi istiyorum cünkü yapilan iste YEMIN EDERIM dolandiricilik niteliginde hicbirsey gizlemiyor ve kimseye yalan söylemiyorum.

Artik bundan sonrada sacma kelimelerle suclamalara devam edenleri Allah´a havale ediyorum benim kaybedecek vaktim yok.

Simdi eminim aranizda yok Yemin etti Allah´i karistirdi dolandiriciligina gibi iddialar olabilecegini seziyorum ama ben kendimi ve dürüstlügümü ayni zamanda sistemde aciklanan dürüstce kelimeleri yirtilana dek yazdim ama anlamayacan Davul Zurna SAZ.

Kalin Saglicakla...

Z

zeynelkoc

Misafir
Forum popüler olsun diye bir çabamız yok

zaten forum popüler olmasa buraya gelip bu kadar reklam mesajı atmazdınız

ayrıca şu mesajımı tekrarlıyorum.

arkadaşım 960 Milyar gibi komik bi rakam soyliyeceğinize 7 ayda 20 milyar filan deseniz anlıyacam

madem bu kadar para kazanılıyor niye kendini bu kadar yırtıyorsun forumlarda

kazan bu parayı git miami ye al bi porsche bi uçak bi sorski helikopter git dolaş hayatın keyfini çıkar..

haksızsam soyle

biz üye olarak o kadar para kazanacaksan sen başında olarak kimbilir ne paralar götüreceksindir oyle değilmi

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yusuf Ağa, sende kendini çok gerdin ya...
Ne yapalım, burda sonuçta sistemi tartışıyoruz.Biz Türkler çok fazla kazık yediğimiz için şimdi üfleyerek sponsor arıyoruz.Belki sistemi başından bu şekilde yapmış olsaydınız, bu kadar çok tepki almazdınız! Mahkeme vs.. olayları da bunun üstüne gelince, tümden zan altında kalmış oldunuz.Ayrıca 6 ay (mıydı?) da 960 milyar başlığı bir çok insanın iştahını açtığı gibi, bir çoğununkini de kapatıyor.
Burada sizi forum popüler olsun diye tartışmıyoruz,burası zaten tartışma platformu.Konuyu sizler açıyorsunuz bizde tartışıyoruz.Aslında sizbu forum sayesinde daha popüler oluyorsunuz :)
Sisteminizde başarılar.
Sevgiler...

Z

zeynelkoc

Misafir
ben germiyorum ama düşündükçe aklım hayalim şaşıyor

ben 7 ayda 960 milyar vereceğini vaat eden bi şirketin başında olsam herhalde ayda 40-50 trilyon kazanıyor olmam lazım ben ayda 50 trilyon kazansam bırak interneti pc yi bile ellemem hayatımı yaşarım ülke ülke gezerim kendimi üye kazandıracam diye kasmam yani sonuçta ayda 50 trilyon kazanıyorum daha neye ihtiyacım olabilir ki ??

E

ethemgulden

Misafir
Arkadaşım Sistematik hesaba dayalı olarak yapılmıştır bu hesap Ve buna ulaşmak için 78.000 küsür alt üyeye sahip olmak gerekir.Sen kolay sandın galiba.Her işin bir zorluğu var ve biz burada kimseyi kandırmaya çalışmıyoruz..

Y

YusufSevim

Misafir
Arkadaslar su anki gibi elestirilerinize canimi veririm inanin. :)

Dediginiz gibi ilk olarak Sistem bu sekilde sunulsaydi bu kadar sorun cikmazdi ancak ben bir vatandas olarak Almanya´da binlerce insanin yaptigi bir ise katildim baktim gördüm orada katilimci sayisinin yüksek olmasi sebebiyle yinede bekledigim kadar olmasada az cok kazanbiliyorum bunun üzerine bende aptalca birsey yaparak hic arastirmadan sorusturmadan ayni Sistemi bir sürü para ödeyerek ve ebooklarida ayni sekilde tercüme ettirdim ve Türkiye´de sunmaya basladim sonrasinda yasadiklarimi anlattim zaten.

Simdi burada diyorsunuzki üýe 960 Milyar kazaniyorsa sen daha fazla kazanman lazim...
Hayir maalesef öyle degil cünkü Yeni Sistemde üyenin sunulan hizmet ve servis icin ödedigi devamli bir gider yok ben Sistem Sahibi olarak üye basina 10 Milyon TL kazaniyorum ve bu paradan Server kiralarini Site hazirlatma masraflarini vs... karsiliyorum. Hatta iyi hesaplanmasi halinde ilerde birgün satis durdugunda ben devamli olan server kiralarini ödemekte zorlukta cekebilirim Sistem sahibi olarak ancak benim ilk hedefim dediginiz gibi büyük kitlelere ulasmak ve 01.11.2004 tarihinde itibaren yine üyeler üzerinden tanitimi yapilacak olan binbir cesiti ürünü pazarlayabilmek ben bu sekilde kazanc elde edecegim yoksa düsündügünüz gibi Sirket olarak üye basina degil.

Cünkü zaten eski Sistemde sirket denen birsey yoktu ve bende ayni bir üye gibi 7. siradan sonra para kazanmiyordum. Ancak yeni Sistemde para karsiligi sunulan bir hizmet oldugundan bunu karsilamak icin sözkonusu parayi Sistem adina almak zorundayim.

Ben simdi fazlasini aciklayip reklam yapmak istemiyorum samimi söylüyorum benim amacim reklam degil insallah önümüzdeki ay gazete ve yerel televizyon reklamlari hedefleniyor ve bu sekilde reklam yapip mevcut üyelerin önünü kesmek degil amacim.

Saygilarimla

Yusuf Sevim

Y

YusufSevim

Misafir
Ayrica özür dileyerek tekrar yaziyorum...

960 Milyar i kazancaksin diye hic ama hickimseye söz verilmiyor ve bende bu parayi henüz kazanamadim Sistem kurucusu olarka bunuda buradan beyan etmek istiyorum.

Ancak 960 Milyar TL kazanmak icin yapilmasi ve basarilmasi gereken strateji aciklaniyor ve bu matematiksel olarak imkansiz bir durum degil ayrica Almanya´da bu parayi kazananlarlada bizzat görüsme firsatimin oldugunuda bilmenizi isterim.

Caninizi SIKMADAN son bir söz daha söylemek istiyorum.

Sözkonusu kazanci elde etmem halinde Miami yerine Tercih edecegim cok farkli yatirimlar ve harcamalar oldugunuzuda bilmenizi isterim yani fazla detay olmasin ama ben bu dünyalik istemiyorum herseyi...

Dünya genelindeki haksizliklar vs. herkes tarafindan televizyonlardan takip edilebiliyor neden bu konularla ilgili sözü gecen bir insanda ben olmayayim bu dünyada hersey para demekse bende bu parayi kazanip var gücümle ideallerim geregi dünya silahlariyla (parayla) savasmaya son derece istekliyim.

(Bu biraz hikaye gibi, abarti gibi oldu ama buda benim hayalim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi