İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altın Kazan!

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Serkut.com ve eBilgi.net kampanyasıdır..

Birinciye Tam altın

İkinciye Yarım altın

Üçüncüye Çeyrek altın..

Detaylar için tıklayınız..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Süresi Çok Uzun... Kısaltırsan Katılım Artabilir.
Hediyeler Çok İyi :)

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dediğiniz gibi,

Tam altın: 650 TL

Yarım altın: 325

Çeyrek: 162 TL

TOPLAM: 1113 TL falan bişi yapıyor..

Bu ödülü bir seferde vereceğim için süreyi bu şekilde hesapladım..

Değişik zamanlarda ayrı ayrı verseydim hediyeleri, süreyi kısa tutabilirdim..

Ayrıca; örneğin Adsense reklamları yayınlayan biri 5 aylık bir sürede bir tam altın parası kazanabiliyorlar mı acaba?

Ben kazanamıyorum.. Eminim ki benim gibi yüzlerce web sahibi kazanamıyordur.

Uzun süreli kazanç diye bilirim.. Sabır ve azimle bu hediyeleri kazanabilecek nice insanlar vardır mutlaka..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ayrı Ayrı Yaparsanız Katılım Daha İyi Olabilir Ama Siz Bilirsiniz...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yaptığınız yarışmanın detaylarını konuya ekleyin lütfen. Katılım için sitenize link verebilirsiniz. Fakat böyle kampanyalarda, detayları konuya eklemek durumundasınız. Katılımcılara başarılar. İyi çalışmalar.

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yaptığınız yarışmanın detaylarını konuya ekleyin lütfen. Katılım için sitenize link verebilirsiniz. Fakat böyle kampanyalarda, detayları konuya eklemek durumundasınız. Katılımcılara başarılar. İyi çalışmalar.

14

Ekim
2011
Serkut.comdan Altın Kazan!
Yazar: Serkut | Kategori: Haber Ettiklerim | Yorum: 1 |
Serkut.comdan Altın Kazan!

Birçok webblog kitap, host ve domain gibi hediyeler veriyor okuyucularına.. Bu furyaya ben de katılmak istedim ve değişik bir hediye vermek istedim. Uzun süredir kampanya yapmıyordum. Daha önce de bir çok kampanya düzenledim ve çok param gitti :(

İnsanların genelde kitaba, hosta ve domaine ihtiyacı olmaz diye düşünüyorum. Onun yerine altın verip, o parayla canları ne istiyorlarsa onu alsınlar diye düşündüm. Yani, hediye budur, bunu kazanacaksın demek yerine, okuyucularıma seçme özgürlüğü veriyorum. Altını kazansınlar, gidip istedikleri şeyi alsınlar.

Gelelim kampanyaya..

1 adet tam altın, 1 adet yarım altın ve 1 adet çeyrek altın vereceğim.. Öyle ha deyince de kazanılmayacak bu altınlar.. Kişinin bu altınları hak etmesi lazım.. Peki, nasıl hak edecekler?

Çok basit: Serkut.com adlı bloguma ve eBilgi.net adlı genel kültür siteme girip, yorum yapacaklar, Facebook ve Twitterde paylaşacaklar.. Ben de takip edeceğim.. En çok paylaşımı ve yorumu yapan 1′nci kişiye tam altın, ikinciye yarım, üçüncüye de çeyrek altın veriyorum..

Kampanyaya katılım 14 Ekim 2011 tarihinde başlayıp, 14 Kasım 2011 tarihinde bitecektir. Bu tarihler arasında kampanyaya katılanlar, istedikleri anda yorum ve paylaşıma başlayabilirler.

Ne zamana kadar yorum yapacağız, paylaşım yapacağız?, dediğinizi duyar gibiyim..

26 Mart 2012 Pazar gününedek, yani benim doğum günüme kadar bu paylaşımlar sürecektir. 26 Mart Pazar akşamı, kendi özel istatiklerime bakarak, en çok çalışan kişilere altınlar dağıtılacaktır..

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanyaya katılmak isteyenler, bu konunun altına adını-soyadını veya rumuzunu yazarak Ben katılıyorum demeleri yeterlidir. Daha sonraki paylaşımlarını yine bu ad-soyad veya rumuzu ile yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya katılan kişilerin 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Çünkü ödülü hukuki yollardan gönderileceği için, resmi kanuna göre 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılan kişilerin web sitelerinin olma gibi bir zorunluluğu yoktur.

Kampanyaya katılan kişilerin, Serkut.com ve eBilgi.netin çizgisine aykırı olan websitelerinde (gibi) isimlerinin geçmesine izin veremiyorum.

Her ayın 26′sında (Mart ayına kadar) en çok paylaşımda bulunan ilk üç kişi bu başlık altında listelenecektir.

NOT: Bu kampanyaya katılmak zorunlu değildir. İsteyen katılır, isteyen katılmaz.

DİPNOT 1: Bu kampanya neticesinde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, 27 Mart 2011 tarihinden itibaren, Serkut.com ve eBilgi.net platformlarının sahibi olan Şükrü Erkutu, mahkemeye verme hakkınız doğrudan size verilmektedir.

DİPNOT 2: Bu kampanya neticesinde, her türlü olmusuz durum ile karşı karşıya kaldığım taktirde, kişi/kişilerin beni mahkemeye verme gibi hukuki hak aramalarını kabul ediyorum.

DİPNOT 3: Bu kampanyayı baltalamaya, çökertmeye yönelik her türlü olumsuz saldırı ve haksızlık nedeni ile, Serkut.com ve eBilgi.nete gelecek zararların önpalana çıkmasından mütevellit, bu kampanyayı geçici olarak durdurmaya, ertelemeye hatta geçersiz kılmaya hakkım vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nurah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DİPNOT 3: Bu kampanyayı baltalamaya, çökertmeye yönelik her türlü olumsuz saldırı ve haksızlık nedeni ile, Serkut.com ve eBilgi.net’e gelecek zararların önpalana çıkmasından mütevellit, bu kampanyayı geçici olarak durdurmaya, ertelemeye hatta geçersiz kılmaya hakkım vardır.
Biraz çekimser kalabilir bence girmek isteyen arkadaslar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5