İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altın Örümcek için Sponsor Aranıyor

Razor0013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen yıl yapılan 8. Altın Örümcek Web Ödülleri Blog Kategorisinde onlarca Ajans çıkışlı profesyonel ve kurumsal blog içinden blogspot tabanlı tasarımı ve içeriği zerresine kadar şahsıma ait olan kişisel blogum KelimelerBenim.com ile 2. olmuştum.

Bu yıl birincilik istiyorum ve başvurular 5 gün sonra (31 Ocak) sona eriyor.
Başvuru ücreti 40 TL'dir ve bu ücreti karşılamak isteyen bir sponsor arıyorum.
Sponsor bulamazsam katılmayı düşünmüyorum.

Bloguma sponsor olan kişi / kurum ya da site organizasyondan önce organizasyon süresince ve organizasyondan bir süre sonra da blogumda geniş bir banner ile ALTIN ÖRÜMCEK Sponsoru olarak dofollow linkiyle beraber yer alacaktır.

İlgilenenler PM Atabilir.
S. İLTEKİN - Kelimeler Benim Blog
http://www.kelimelerbenim.com

(Ayrıca Blog Ödülleri 2010 Kişisel Bloglar Kategorisi 3.lüğüm ve Altın Klavye 2010 Kişisel Bloglar Kategorisi 3.lüğüm mevcuttur.)

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
maddi bir getirisi ödülü varmı orada 1.liğin?

Razor0013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır maddi bir getirisi olduğunu sanmıyorum.
Geçen yıl aldığım 2.likte böyle bir durum söz konusu değildi, bu şekilde herhangi bir açıklama da yok.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ozaman prim vermeyın. Adamlar bırde kategorisine gore fıyatlandırma yapmıs. Eşitlik yok. Adil değil.

Razor0013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ozaman prim vermeyın. Adamlar bırde kategorisine gore fıyatlandırma yapmıs. Eşitlik yok. Adil değil.

Evet en ucuz fiyatı bloglar için belirlemişler.
Prim vermek değil bu, yani tamam bir bakıma haklısınız ama ben kendi olayıma bakıyorum. Ayrıca bu yarışmaya katılanların tamamı köklü kuruluşlar. Onlara koymaz ki ...

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yahu 40 tl icin sponsor aramanda sacma degilmi?

Aynen. yani bak 2. olmuşsun ama ne fayda :d bırakın prim vermeyin. Adam akıllı bişey yapacaksa altınörümcek yetkilileri katılımı ücretsiz yada cüzzi bir ücret karsılıgında yapsın. Böylece daha adil olur.

Razor0013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
40 TL için sponsor aramak neden saçma olsun?
Bir nevi reklam anlaşması sayılır.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynen derken bana saçma gelen şu. Altınorumcek te 1. olmusum 2. olmusum bana bi getirisi yoksa hala 40 lira arıyorsam yemişim oyle birinciliği :) Razor0013 yanlıs anlamayın sakın. Benım sitemim altınorumcek e. O sebeple prim vermeyın demek istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5