İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altınsoft Hosting Sahtekarlığı Ve Terbiyesizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Paypal kullanan arkadaşlar zaten bilir. İtiraz oldumu paypal ödemeyi direk keser vaka sonuçlanana kadar.

pa.jpg

resim görünmüyor ?

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Paypal kullanan arkadaşlar zaten bilir. İtiraz oldumu paypal ödemeyi direk keser vaka sonuçlanana kadar.

pa.jpg
evet biliriz ben itiraz talebinde bulunduğum zaman sen bunu kabul edersen para benim hesabıma geçer demekki sen iade yapmamışsın koyduğum resime ilave buda bir kanıttır.

altinsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resim hala çıkmıyor ben göremiyorum ne hikmetse

pa.jpg

buyur resim. Arkadaşım sende şak şakçılık yapma varsa kanıt koy buraya görelim. Kim kimi dolandırmış. Mekansız arkadaşım sende hala anlamadım yada işine gelmiyor, biz sana zaten ödeme yapmadık veya yapcaz demedik. Paypal kesince hesabımızdan sana paypal tarafından geri iade yapılcak dedik. Paypalda bizi haklı görüp iade yapmadı. Yetkili arkadaşlar bu konuda dolandırıcılık veya sahtekarlık nerede ??

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki tek bir soru orada neden vaka kapatıldı yazıyor neye istineden nasıl bir cevap verildi paypala

ben cevabını yazayım sen bana tickette iade yapıldığını söylüyorsun hesabı kapatıyorsun ama paypala 15.02.2011 03:36 GMT+02:00 - Satıcı: No problem. Product was delivered without any problems. verdiğin cevap bu yani sorun yok ben ürünü sorunsuz teslim ettim diyorsun ve hala dürüstlükten bahsediyorun

bana attığın iftirayı es geçme herşeyi bir kenara bırak senin bu iftiran bile kişiliğini ortaya koyuyor sen kimsinki kalkıp bana hırsız diyebiliyorsun birkaç kişiyi tespit ettik diyorsun maden tespit ettiniz niye o kişiler hakkında işlem yapılmıyorda bana bana iftira atılıyor, yüzde yüz emin olmadan bir insana hırsız demek nedemektir sen farkında değilsin olmazsında kişilik kapasiten buna müsait değil insan gibi bir özür dileyebilirdiniz ama onuda yapmadınız yapmazsınızda

ben buraya yeni üye olmuşum kimseyle bir tanışıklığım arkadaşlığım samimiyetim yok ben kimimki insanlar burada bana şakcılık yapsınlar insanlar burada yazılanları okuyup öyle yorum yapıyor ve benimle benzer sorunu yaşamış olan bir arkadaş tepkisini dile getirmiş burada başkalarınada hakaret etmeye devam ediyorsun ben kimim kim bana ne için şakcılık yapsın

bu sitede söz yöneticilerde konuyu değerlendirip gerekeni yapmalarını rica ediyorum ama ahirette söz bende iftiranın bedelini orada görüşürüz inşallah.

R

RadoyNet

Misafir
Baştan sona 3 kere inceledim.

İlk önce verilen sözlerin tutulmamasına hiç girmeyeceğim...

Para iadesi paypal tarafından yapılacaktır denmek nasıl bir basitliktir bundan da bahsetmiyorum.

Para iadesi yapılacaksa hatalı olan taraf bizzat kendisi yapmalıdır.

Ayrıca paypaldan arkadaşa iade yapılacak denilip daha sonra paypaldan reddetmek ise ayrı bir olaydır.

Burada haksız olan taraf açık açık ortadadır.

Konu kilit.

T

trgy

Misafir
Firma ile görüştüm geri iadeyi tam olarak yaptığında banı kaldırılacaktır. Bu süre içerisinde banlı olarak kalacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5