İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AltınSoft - Türkiyede Bir İlk VmWare ESX-i Web Tabanlı Sunucu Yönetim Paneli - Ücrets

altinsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli İyinet üyeleri,

AltınSoft olarak her zaman en iyi en yeni hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunabilmek için
sürekli çalışıyoruz. Yeni hizmete sunduğumuz sunucu panellerimizi siz değerli müşterilerimize duyurmanın mutluluğu yaşıyoruz.
Sunucu hizmetlerimizi satın alan tüm müşterilerimize panel hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. www.server-panel.com adresimizden siz ve müşterileriniz
sunucu panelimizi kullanabilir. (Panelde reklam vs. bulunmamaktadır.)

Sunucu Paneli Genel Özellikleri - (Dedicated Yönetimi)
------------------------------------------------------------
Sunucu Reboot - (Hardware)
RDNS yönetimi
IP Erişimi Kapatmak / Açmak
IP Tabanlı Trafik İzleme
Detaylı Sunucu Bilgileri
VPS Ekleme Silme - (ESX Kurulu Sunucular için)
VPS Kullanıcısı tanımlama
Tekrar Kurulum - (Yakında)

Sunucu Paneli Genel Özellikler - (VPS Yönetimi)
----------------------------------------------------
Sunucu Reboot
Sunucu Açıp, Kapatmak
RDNS yönetimi
IP Erişimi Kapatmak / Açmak
IP Tabanlı Trafik İzleme
Detaylı VPS Sunucu Bilgileri
Yedekleme / Geri Yükleme
ISO Yönetimi - (Cd sürücü ISO Değiştirme)
Detaylı VPS Sunucu istatistikleri - (Cpu, HDD, Ram Kullanım Bilgileri - Uptime,Sunucu durum bilgisi)
VPS Kullanıcısı tanımlama
VPS Kullanıcısı Yetkilerini ayarlama
Sunucu Formatlama ve Tekrar Kurulum
Vmware Tools Yükleme ve Kaldırma
VPS Sunucuya KVM Erişimi
VPS Sunucu Klonlama - (Yakında)

ve daha bir çok gelişmiş özellik ile sizde müşterilerinize kaliteli bir hizmet sunun. Panel üzerinden oluşturduğunuz vps sunuculara
kullanıcılar tanımlayıp müşterilerinizin paneli kullanarak vps sunucularını yönetmelerini sağlayın. Üstelik Ücretsiz !!! Sunucu hizmetlerimizden satın alan tüm müşterilerimiz bu paneli ücretsiz kullanmaktadır.

Detaylı bilgi ve Demo hesap için MSN : [email protected]

Panel Görüntüleri
--------------------------------------
giris.jpg

masaustu.jpg

kvm.jpg

kurulum.jpg

power.jpg

trafik.jpg

yedekleme.jpg

yetkiler.jpg

AltınSoft Bilişim Teknolojileri
www.altinsoft.net.tr

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yanlış anlaşılma olmasında, hakkınızda olumsuz olarak başka yerlerde yazılar gördüm...

altinsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlaşılma olmasında, hakkınızda olumsuz olarak başka yerlerde yazılar gördüm...

Hocam konu ile alakası nedir şimdi ? Herkesin hakkında yazılıyor olumsuz şeyler ne kadar iyi olsakta bazen çok iyi olduğumuz için yazıyor bazı sevgili arkadaşlar.

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
başkasıda yazdımı bilmiyorumda sizin sahtekarlığınız tescillendi,hakkınızda yazanlardan biriside benim ismi malum sitede artık her ne yaptıysanız yöneticiler konuları ve bildirimleri görmezden geldi.Adil olan tarafsız olan yada içinde birazcık Allah korkusu olan bir yönetici yada yöneticiler o yazılanlara kayıtsız kalmazdı

sahtekarlığın yanında okadarda acizsinizki haksızlığınız ortaya serilince bu seferde iftiraya başvurdun bana ait olan kredi kartına çalıntı dediniz.

Yönetim uygun görürse buradada konu çara sahtekarlığını ispatlarım

Not. siz sadece olayı para diye değerlendirdiniz olay para değil dürüstlük ve insanlıktı

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Hayırlı satışlar allah utandırmasın.

Ekleme: Hayırlı satışlar allah utandırmasın.

R

RadoyNet

Misafir
başkasıda yazdımı bilmiyorumda sizin sahtekarlığınız tescillendi,hakkınızda yazanlardan biriside benim ismi malum sitede artık her ne yaptıysanız yöneticiler konuları ve bildirimleri görmezden geldi.Adil olan tarafsız olan yada içinde birazcık Allah korkusu olan bir yönetici yada yöneticiler o yazılanlara kayıtsız kalmazdı

sahtekarlığın yanında okadarda acizsinizki haksızlığınız ortaya serilince bu seferde iftiraya başvurdun bana ait olan kredi kartına çalıntı dediniz.

Yönetim uygun görürse buradada konu çara sahtekarlığını ispatlarım

Not. siz sadece olayı para diye değerlendirdiniz olay para değil dürüstlük ve insanlıktı

Lütfen bu mesajınızı ispatlayıcı belgeleri şikayet bölümüne konu açıp ekleyiniz.

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peki teşekkür ederim birazdan konuyu ekleyip takdiri size ve üyelere bırakıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5