İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

altivi'ye büyük gözaltı

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vayy bee kimseye güvenmemek lazım ne halde geldi internet yaa..

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün Samanyolu haber'de gördüm. Ve şoke oldum. Gerçekten çok yazık.!

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar buna bizim açımızdan bakalım.. bu kadar reklamı dönen tv ye bile reklam veren bir internet sitesi dolandırıcılıktan soruşturma geçirirse ne olur? biz biteriz.. zaten güven yok iyice öldürüyorlar bizi.. aslında manevi tazminat davası açıcaksın :p

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Mantığı anlayıp, hile yapıldığını düşünmeye başladığımda 100 liram gitmişti :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bana bi arkadaş söylemişti bu siteyi zamanında...girip baktım ve "saçmalama len çakma burası" dedim. aradan 8-10 ay geçince o arkadaş bana "bak çakma dedin ama heryerde reklamı dönüyor" dedi...
Bende şimdi o arkadaşı arıyorum :D

Ya aslında mantık o kadar basit ki? Burnundaki sümüğü bile kurumayan onlarca adam 3liraya 5liraya adam tutup forumuna yazı yazdırıyor diğerleri "ooo amma adam varmış" desin diye, bir başkası bot yazdırıyor sitesi için bir kamyon haber-makale birikiyor. Millet girip "site sağlammış beee" desin reklam versin falan filan diye.
E şimdi kalkıpta hangi güvenden bahsediyosunuz ki ? Forumda bu uyanıklığı yapan bir tabur adam varken birde bunun profesyonel olanlarını hesaba katın ;)
Herkes gücü ve zekası yettiğince adam kazıklamaya çalışıyor, bunlarda zekası daha fazla olan ve cebinde daha çok parası olan adamlar. Tek fark bu bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi