İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Altoryum Tıklama Başı Ödeme (PPC) Sistemine Dayalı Reklam Ağı

kimyasal99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Altoryum.com Tıklama Başı Ödeme (PPC) Sistemine Dayalı Reklam Ağı

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız PPC reklam sitemiz adwords ve adsense mantığı ile çalışmaktadır, banner reklamlar ve text reklamlar olmak üzere iki çeşit reklam gösterimi yapılmaktadır, bu yayıncı arkadaşların isteğine göre panelden yönetilmektedir.

Minimum tıklama ücreti şu an 0.08 tl'dir ve bu rakam reklam verenin açık arttırmasına göre minimum ve maksimum seviyelere çıkabilir

Kesinti oranımız %18'dir (ziyapaşa vergi dairesi 2240472375). Ödemelerde güven sağlamak adına paypal ile ödeme alt limit 10 tl, Havale ile ödeme limiti 50 tl'dir, ödeme talebinden sonra iş günü saatlerinde ödemeleriniz aynı gün yapılacaktır.

Yayıncı arkadaşlar tüm sorularını konu altından yada yayıncı giriş panelindeki yardım bölümünden yapabilirler.

Bol kazançlar..

YAYINCI OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

bedaze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanında bu tür sistemlere çok uğraştım çok zaman alıyor belki sizin önerdiğiniz sistem farklı olabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5