İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alyasoft internet hizmetleri

Yalova77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 yıldır çalıştığım firma olan AlyaSoft gerçekten aldığı paranın hakkını fazlası ile veriyor. En ufak bir sorun da sonuna kadar destek veren AlyaSoft size tavsiye edebileceğim en iyi host şirketlerinden birisidir. ;)
Şu ana dek 16 firmayla çalıştım.. Bunların içinde büyük host firmaları da var fakat demem o ki büyük firmalar'da biyere kadar desteğini sürdürürler.. AlyaSoft sadece host hizmeti vermekle beraber yanında ircd host, radyo host ve sunucu satışlarıda vardır.
internet adresi: www.alyasoft.net
Fiyatları da gerçekten uygun. :) Şu ana dek 2 kez kesiklik yaşadık ondada kendileri 2 gün önceden bildirdiler.. Sitesini incelemenizi öneririm ;)

W

webmaster06

Misafir
ya bırak arkadaşım alyasoft kapandı hiç haber bile vermeden adamlar haber verse veritaban yedeği alsak neyse adamlar resmen kaçtı ne telefonları cevap veriyor ne msn leri alyasoftculara geçmiş olsun 3 sitemde gitti.

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Isin ilginc tarafi, arkadas bugune kadar 16 firma ile calistigini hatirlamis. Defter tutuyor herhalde kimlerle calistim diye. Ya atmasyon bir sayi, yada arkadas AlyaSoft'un Yalova bayii :)

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kendileriyle uzun bir müddet çalıştım. Talihsiz bir olay sonucu makinaları kullanılamaz hale gelmiş, Ben verdikleri hizmetten çokta memnundum...

Gece gündüz demeden girip soru soruyordum ve cevabımıda aliyordum.
Şimdi nasıl bir sistem uyguluyorlar bilmiyorum, O olaydan sonra kendileriyle Alisveris yapmak nasip olmadı..

unforgivenx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bırakın arkadaşlar bu kadar ucuzluk olmaz.... ucuzluk derken şöyle açıklama getireyim...

Host hizmetimi başlattım... parayı 3 iş gününde ödemek şartıyla... Sitemi taşırken fazla ilgi alaka göremedim... Sanırım 35 liralık hizmet bu kadar olur demek istediler bana... siteyi kendi imkanlarımla 2 günde zar zor taşıdım... sonra parayı online bankacılıkla yolladım... sitem yaklaşık 5 gün açık kaldı sonra bugün bir girdim yok açılmıyor... msnden sordum paranızı yatırmadığınız için silinde siteniz dedi :S ya bu kadar mı ilgisiz ve ucuz olur bir şirket... ne uyarı maili ne de siteye bir yönelndirme ... hiçbirşey olmamış gibi silmişler... ödemeyi de yaptık ödeme nereye gitti belli değil.. onu da geçtim ödeme başka yere gitmiştir internet bankacılığı bu belki kalmıştır vs. ama hiç uyarı yapmadan nasıl silerler hala anlamış değilim...

bir de alt tarafa yazmışlar 7 gün para iade garantisi neyi iade edeceksin sitem gitti elimden...!!!!

aysecinar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

merhabalar unforgivenx bey.
forumlara yazı yazmak bizim yaptıgımız birşey degil ama konuyu çarpıtarak anlattıgınız icin buraya yanıt yazmak durumundayız.
Bize gelip önceki firmanızda sorun oldugunu sitenizin kapalı oldugunu ve acilen hosting ihtiyacınız oldugunu ilettiniz.Bizde size iyi niyet kullanarak ücretsiz hosting açtık.Fakat hosting açarken size bir şart koştuk.Ne idi bu şart?Ücreti üç iş günü içerisinde yatırmanız.3 iş günü sonuda cuma mesai sonuna denk geliyordu.Biz cuma akşamına kadar bekledik.Hergün msn de online olan siz.Cumadan sonra online olmadınız.Biz bir problem olmuştur diye pazartesiyi bekledik.Pazartesi mesai bitiminde akşam saat altı gibi hostunuzu sildik.Size uyarı vermedik dogru cünkü sizinle anlaşmamıza uymadınız.Normalde online olurken cuma dan sonraki günler ve pazartesi online olmadınız.Bu bizde bicok insan var denemek icin açtırıp sonra ortada gözükmeyen v.s bu kişilerden birisidir imajı yarattı sizin icin.Bize gelip bilgi verseydiniz yatıramadım bir hafta süremi uzatın şunu yapın bunu yapın diye biz ücretsiz açtıgımız gibi bu şekilde bi zamanda tanırdık ki tanıyoruzda müşterilimiz bizi bilir.Sitenizi sildikten sonra 30 dakika içinde online oldunuz.Sitem neden kapalı.Sitenizin ücret yatırılmadıgı ve sözünüzü tutmadıgınız için silindigini size ilettik.Siz ücret yatırdıgınızı söylediniz.Ama üzerinden 2 belkide 3 ay geçti halen bir ücret gelmedi bize.Kendinizde soyluyorsunuz zaten ücret nereye gitti bilmiyorum.Nasıl bilmiyorsunuzki bankadan online havale yaptıgınız yer belli hesap belli bu bahaneniz bence.Ve çok üzgünümki olayı burda gelip kendiniz haklıymışsınız gibi anlatmışsınız.Biz normal host alan hicbir müşterinin hesabını yasal olmayan şeyler yapmadıkça durdurmayız silmeyiz.
Olayı son kez çözümleyelim.
1-Zor durumda kaldıgınız için size ücretsiz host acılıyor 3 iş günü içinde odemeyi yapmanız şartıyla aksi taktirde hostunuzun kapatılacagı size söyleniyor en başta.
2-Söz verdiginiz gibi ödeme yapmıyorsunuz.
3-İyi niyetle pazartesi günü bekleniyor fazladan 3 gün ( 1 iş günü )
4-Msnde yoksunuz bu bizde kötü niyetlisiniz imajı bırakıyor.
5-Hostunuz siliniyor.

Biz hosting işini severek yapıyoruz.Ve sorun yaşayıp ilk 7 gün içinde isteyenler %100, yedi günden sonraki dönemde parasını geri isteyenler %90 iadelerini almıştır.%10 luk kısımda geçersiz nedenler sunuldugu icin iade yapılmamıştır.
Sizde iade yapılacak bir durum yoktu zaten.

Forum sakinlerine iyi günler.Forumlarda bu tip yazışmalar iyi olmuyor bizce ama konuyu gerçekten cok carpıtarak anlatıyorlar.Artık iyi niyet kullanıp kimseye host acasımızda gelmiyor bu gibi insanlar yüzünden.

Herkese iyi günler.Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi