İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amacı Olmayan Geniş Blogum için Yazar arıyorum bir göz atın

CiqaraReis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli İYİNET üyeleri.

2, 3 Gündür aldığım web siteme ortak arıyorum. Yazar olacağım beni takmayacaklar demeyin site ile ile ilgili bütün kararları beraber alacağım ve siteyi beraber yöneteceğim arkadaşlar arıyorum. Öncelikle sitemin alt yapısı Blogger.

Hemen kötülemeyin hostingim var sınırsız ancak blogger alt yapısı kullanıyorum çünkü bana göre site indexlemesi ve detayları açısından blogger bir numaradır. Çünkü wordpress de paylaştığınız bir yazı indexlendikten hemen sonra bağlantı altındaki açıklama saçma sapan eklenir ancak blogger direk sizin eklediğiniz açıklamayı ve sayre ekler kısacası blogger kullanıyorum.

Sitemin adı : " Netledik "
Site adresi: www.Netledik.com
Site Kategorileri : Sayamacağım kadar çok arkadaşlar :) Bu yüzden en iyisi linke tıklayıp siz menüdeki kategorilere göz atın. Henüz link vermedim dediğim gibi 3 günlük site 13 tane filan makale var hepsini kendim yazdım 8 yıllık web hayatımda asla kopyala yapıştır yapmadım yapmam da emek hırsızlığına sonuna kadar karşıyım.

Evet arkadaşlar dediğim gibi sitemi yöneteceğim ortaklar arıyorum. Sitenin amacı İnsanlara hizmet etmek o yüzden kategorileri çok fazla yani bir insan siteye girdiği zaman ben aradığımı bulamadım demesin logo yanında da yazıyor zaten bu arada o yazı Ocabbaroğlun dan alıntıdır. Temayı da o kardeşim yapmış zaten ben düzenledim.

İlgilenen arkadaşlar bu konu altına cevap atabilir veya mail atabilir.

Mail Adreslerim: [email protected] | [email protected]
Sosyal Medyada hesabım: Facebook.com/Darkvadertr
Skype Hesabım: Ferhatunvr

Herkese çok teşekkürler ve iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5