İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amatör site sahiplerine reklamdan para kazanabilmeleri için neler önerirsiniz?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bence bizden farklı birşey bilmiyor işin içinde olduğu için öle bi kaç cümle kurabilmiş

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
sadece büyük sitelerin para kazanacağını söylüyor, yeni başlayanların şevkini kırmak için boş konuşmuş biraz, aptişko bilmiyormu kendisinin siteside küçüktü bir zamanlar,

gittigidiyor hatırlıyorum, 2001den, ana sayfada sadece 6 ürün gösteriyordu, onlarda koda hoparlör satan bir kişiye aitti, şimdi dünya devi ile ortak:p

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu hakkında röportaj için yanlış kişiyi seçmişler, mackolik.com sahibinin internetten para kazanma konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduğunu düşünmüyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alexa cogul ne kadar coksa oan agöre sıralıyor alexa ben pek güvenmiyorum ( konu dışı oldu ama )

uzmantv baya dolaştım baya faydalı videoalrı gördüm hoş bir site

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uzmantv çok sağlam şekilde geliyor milliyet hürrüyet radikal gibi medya sitelerinde reklamları dönüyor ve profosyonel insanların bilgilerine yer veriliyor.

Bu video'da ki Erdem abimiz sektörde çok sevilen, başarılı ve bilgili bir insan.

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzmantv gene gittigidiyor ortaklarinin olusturdugu bir site cok guzel ilk denilebilecek iceriklerden ve tanitimini hakkiyla yapiyorlar..

Mackolok anlamadim genelde hep para uzerine bilgi vermis..aslinda bunlarla kensiine yeni rajipler cikartabilir.

Google adsense ile ilgili aciklama yaparken adam zaten kizariyor..5 tane site varmis 1500 dolar alan peh:D

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1500 dolar aydamı 2 gündemi :) bu adam milattan öncemi adsenseyi kullanmış acaba

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence en sonda bahsettığı gunde 1000 tıklama çok zor dediği cumle hatalı gayet te alabılırsın bu tıklamayı elınde 20.000 tekılle çok zor değil onemlı olan reklamı nasıl optımızasyon ettığın turkıyede 15 - 20 kişi gibi bır cumle kullanıyor bence oda yanlış çok para kazanan var ıyı rakam olarak, ama tabı ıyı rakamdan kasıt nedır onu bılemıyorum :)

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyi reklamın bile %1 oranında tıklandığı düşünürsek..

Buralarda biraz çuvallamış sanki.

Bence güzel konuşmuş burda %1 tıklama oranı dediği gösterim başına oran tekil ziyaretci başına dememiş her girenin 10 sayfa dolaştığını düşünürsek adamın söylediğine göre %10 olur tıklama / tekil ziyaretci oranı

BhDiyar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam hiç birseye iyi bakmıyo ve kapalı kapalı konusuyo tam bilgi vermiyor burdaki bir cok insanın bildigi konuları bilgileri anlatıyor....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5