İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amazon'dan backlink alma yöntemi *2019*

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Bildiğiniz üzere Amazon.com online ürün satma konusunda çok ünlü bir sitedir. Amazon şu anda Google Page Rank 9'a sahiptir. (Google Page Rank kaldırıldı. Değer anlaşılsın diye belirtildi). Bu yüzden , sitenize Organik ve Doğal backlink yapmak için oldukça değerli bir adrestir.

Burada Amazon'dan backlink almak için püf noktaları paylaşacağım. O zaman zaman kaybetmeden adım adım Amazon'dan backlink nasıl alınır ? anlatmaya başlayalım.

Adım Adım Amazon'dan Bbacklink Alma Yöntemleri

Adım 1:

Öncelikle Amazon.com'a gidin ve hesabınıza giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa mail adresinizle Amazon'a kaydolun ve hesabınızı mobil ile doğrulayın. Dileyenler e-posta ile de doğrulama yapabilirler.

Adım 2:

Başarılı bir şekilde giriş işlemini yaptıktan sonra, hesabınıza gidin.

amazon_backlink_adım_2.jpg

Adım 3:

Hesabınızdan profil sayfanıza gidin.

amazon_backlink_step_3.png

Adım 4:

Bu bölümde işaretli yeri tıklayarak profilinizi düzenleyiniz. Bu sayfaya doğrudan buradan da ulaşabilirsiniz.

Adım 5:

Burada bir form doldurmalısınız. ( Adınız, soyadınız, mesleğiniz, e-postanız, İmza, Sosyal medya bağlantısı, Konum, Web Sitesi gibi). Web sitesi URL'si dahil gerekli alanı doldurun ve ardından Kaydet düğmesine basın.

amazon_backlink_step_4 (1).jpg

Hepsi bu kadar işaretlenmiş yerde sitenizin ismi görünecektir. Artık doğrudan Amazon'dan sitenize bağlantı oluşturdunuz. Tebrikler.

Lütfen! anlamadığınız yer olursa yorum bölümünden sorunuz.

ahmeetsn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Teşekkür ederim :) bende hemen sitemi ekleyerek işlemleri tamamladım.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu tür sitelerden aldığınız linkler işe yaramaz. Google bunları aşalı çok oldu. 10 yıl önce işe yarıyordu.

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Teşekkürler, güzel bir backlink kaynağı. Değerli sitelerden alınan backlinkler Alexa değerlerine de olumlu etki etmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5