İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ambulans Uçak Kiralamak

ambulansucak

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Ağustos 2013
Mesajlar
2
Reaction score
0
Bizler Skyair Chartering Ltd. Şti. olarak ,
Türkiye de çok yakın zamanda ve hızlı bir gelişim gösteren havacılık sektöründe profesyonel anlamda kişi ve kuruluşların bireysel veya kurumsal anlamda ihtiyaç duydukları ambulans uçak, özel uçak kiralamalarının ulusal havacılık kurallarına uygun ve uçuş güvenliğini öncelikli kılarak garantili hizmet vermek temel sorumluluklarımızdır.
Müşterilerimizden gelen her talebin en hızlı şekilde çözümlendirilmesi birincil hedefimiz olup piyasa koşullarındaki en rekabetçi fiyatların kendilerine sunulacağı garantisini vermekteyiz.
Avrupa , CIS ülkeleri ,Rusya ,Afrika ,UAE ,Çin ve ABD de mevcut lokal ofislerimiz sayesinde geniş bir network ağı oluşturarak sadece Türkiye değil tüm dünyadaki helikopter ve uçak kiralama ihtiyaçlarınızda en uygun ve tasarruflu çözümler sunabilmekteyiz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst