İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amerika Lokasyonlu Hosting BEDAVA - Erken Gelen Alir

• Konbuyu başlatan themaniac
  • Başlangıç tarihi

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tüm konulara spam yaparak ne yapmaya çalıştıgınız anlamak zor bence siz önce kendinize sponsor bulun belki bir site ve yönetim sistemi hediye eder.

Bu işleri ne bir heves nede çoçuk oyuncağıdır. Bu işi resmi olarak yapan şirketlerin ekmeğiyle ve prestijiyle sizin gibilerin oynaması çok üzücüdür.

Bir webmaster forumunda ve yüzlerce uzman editoru olan kişiler içinde bu tip haraketleriniz nedeni ile cezalı duruma düşüyorsunuz.

Teması hazır joomla sitenizde hosting hizmeti veriyorsunuz ys, şirket,bu işin sorumlukları hakkında hiçbir fikriniz hanüz yok sanırım.

Lütfen bu sektörü rencide etmeyiniz.

T

themaniac

Misafir
bu sekilde yazi yazmanizin sebebi sizinde hosting satiyor olmaniz ve bu sebeple ikrahosting.net in islerini bozmaya niyetiniz olabilir mi acaba? neyse ben burada asla bir tartismaya girmek istemiyorum. ben bir promosyon yapiyorum ve bunu insanlara duyuruyorum.
siz 500MB hostingi 49TL/yillik satarken ben 500MB hostingi yillik 21$=31.5TL satiyorum.
Ve biz ikrahosting.net olarak insanlara hizmet icin 200MB bedava hosting veriyoruz.
KARALAMA KAMPANYASI YERINE SIZDE, BEDAVA HOSTING KAMPANYASI YAPIN LUTFEN!!!

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
bu sekilde yazi yazmanizin sebebi sizinde hosting satiyor olmaniz ve bu sebeple ikrahosting.net in islerini bozmaya niyetiniz olabilir mi acaba? neyse ben burada asla bir tartismaya girmek istemiyorum. ben bir promosyon yapiyorum ve bunu insanlara duyuruyorum.
siz 500MB hostingi 49TL/yillik satarken ben 500MB hostingi yillik 21$=31.5TL satiyorum.
Ve biz ikrahosting.net olarak insanlara hizmet icin 200MB bedava hosting veriyoruz.
KARALAMA KAMPANYASI YERINE SIZDE, BEDAVA HOSTING KAMPANYASI YAPIN LUTFEN!!!

adam seni düzgün bir dil ile uyarmış ve bagzı hatalarını sylmş eleştirlmek zorunuza gitmesin ben host vs. satmıyorum tasarımcıyım aynı konuyu kaç farklı katagoride kaç kez açtnz farkndamısnz...Hayırlı satışlar....

T

themaniac

Misafir
tabiki herkes elestiride bulunabilir. eger arkadas iyi bir niyetle yazmissa can feda. bu isi Turkiyedeki bir belge ile yapiyorlar. benim gibi yurtdisi hosting sahiplerinin o turkiyede verilen belgeye ihtiyacimiz olmamasi bizim hicbir onemimiz vs olmadigini yada bu isi yapamadigimizi gostermez.
Spam muhabbetine gelince. herkesin de iyi bilecegi gibi spam ayni seyi bir suru yere yazmaktan ibarettir ama ben yazmadim sadece uygun olan yerlere actigim konu linkini verdim ve kucuk aciklama yazdim.
Bunun tartismasina girmeye gerek yok fakat aynisini copy paste yapmak ayri, yazdiginiz yaziya link vermek onu yazilmasi uygun olan yerlerde nesretmek farklidir.

Samimi elestiri yapan arkadaslarada cok tesekkur ederim

Ercan CAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle sitenizi hosting firmalarına yakışır bir şekilde tasarlarsanız daha kaliteli olur.

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tşkler

Adam seni düzgün bir dil ile uyarmış ve bagzı hatalarını sylmş eleştirlmek zorunuza gitmesin ben host vs. satmıyorum tasarımcıyım aynı konuyu kaç farklı katagoride kaç kez açtnz farkndamısnz...Hayırlı satışlar....

Mantıklı yaklaşımınız için teşekkür ederim.

Öncelikle olmayan bir işi (NS1.IKRAHOSTING.NET (has 8 domains) bozma gibi bir çabamız yada karalamamız olamaz.
Sektörü biz tek deği,l bizim gibi 100 yakın devlete vergi ödeyen ve resmi olarak bu işi 5 10 yıldır şirket olarak prof anlamda yapan kişilere haksızlık yapıyorsunuz.

Sponsor konusuna gelince sponsor hosting bölümünde sponsor başlıgımızı okursanız sizden çok daha once ciddi şekilde sponsor oldugumuzu gorursunuz.

Burada sadece fiat karşılaştırması yapıyorsunuz hizmet ve kaliteden haberiniz yok .
Keyfi bu işleri yapan ismi cismi belli olmayan kişileri bizimle aynı kefeye koymanız zaten çok komik.

Biz nasıl bir datacenterla boy ölçüşmüyorsak sizin de firmalarla boy ölçüşme gibi bir durumunuz olamaz.

http://forum.iyinet.com/hosting-ali...er-vps-alirken-nelere-dikkat-edersiniz-2.html

Bu şartlardan birini bile taşımazken bu sektörde konularda spam yaparak birşeyler elde etmeye çalışıyorsunuz.

Kimse sizi kötülemiyor sadece bu sektöre gireceksiniz ya adam gibi girin yada nasrettin hoca gibi göle maya attım ya tutarsa mantığıyla girip aylar sonra arkasında şikayet konuları, trden hosting alınmaz başlıklarıyla forumlarda yer alacaksınız hiç bulaşmayın derim.

Diyeceksiniz ki şirket olup kaçanlar olmadı mı oldu ama değiğim gibi yukarıda ki kiriterleri hiçbiri taşımıyordu 1 yıl içinde batıyorlardı.Hostley bir örnek r10da kapatan kaçan başlıkları saysanız 1000 e ulaşır.

Bu işi yapmak tecrube, birikim,sermaya,uzmanlık,yasallık,zaman,7/24destek gbi unsunların bütününü taşımakla oluşur.hostdime den reseller alıp hizmet verdiğinizi sanmak sizden önce müşterinizi sıkıntıya sokar.

Ne zaman ki ciddi bir girişiniz olur bir ys belgesi alır bir ofis kiralar vergiye tabi olursanız ozaman seve seve sizi destekleriniz.

saygılarımızla.

T

themaniac

Misafir
arkadaşlar üye hakkında gelen raporlara ve burda yazdığınız mesajlara istinaden ve annudora isimli üyemizin tavsiyesi üzerine enisaksunun sisteme giriş ip lerini kontrol ettim. ip lerin hepsi tayland tabanlı iss ip leri çıktı. bilginize.

ayrıca 24 Ekim 2007 ÇARŞAMBA tarihli Resmi Gazetede yer alan TELEKOMÜNİKASYON KURUMU TARAFINDAN ERİŞİM SAĞLAYICILARAVE YER SAĞLAYICILARA FAALİYET BELGESİ VERİLMESİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK'te 4. maddenin birinci bendinde geçen Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde erişim sağlayıcı olmak isteyen sermaye şirketleri ile yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermek isteyen gerçek veya tüzel kişiler, hizmet vermeye başlamadan önce Kurum tarafından düzenlenecek faaliyet belgesini almakla yükümlüdür. hükmüyle arkadaş ys belgesinden muaf duruma düşmektedir. Buna göre arkadaşın hukuki sorumlulukları Taylandda ikamet etmesi gereği o ülke yasaları tarafından belirlenir.

konu linki:
http://forum.iyinet.com/hosting-ali...mitsiz-hosting-5-99-ay-ikrahosting-net-4.html

arkadaslar ayrica suanda ikrahosting.net'te 11 tane okul hostunu barindirmaktadir bunlarin sayisida surekli artmaktadir. ancak ben yok yere laf atan arkadaslara bir sey demiyorum. Sonucta yeni oldugumuz ve basarili bir baslangic yapip cok iyi devam ettigimiz icin bizi istemeyebilirler kotulemek icin ellerinden geleni yaparlar. onlarada eyvallah.

suan ikrahosting alexa'da 407K siralamada ise bunun bir sebebi olmali degil mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5