İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Amerika Tarihte Bir İlk Yaşadı

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Amerika Tarihte Bir İlk Yaşadı

Amerika tarihte bir ilk yaşadı. S&P Amerikan yatırımcılarının kabusunu gerçekleştirdi ve ABD'nin AAA olan kredi notunu düşürdü. ABD ' nin AAA olan kredi notu artık AA+ ya düştü. Kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor’s, dünyanın en büyük ekonomisi ABD’nin AAA olan kredi notunu düşürdü. Büyük Buhran da dahil bir çok kriz geçiren ABD'nin notu hiç düşürülmemişti. Bu kararla, ABD hükümeti, şirketleri ve tüketicileri için borçlanma daha maliyetli hale gelebilir. ABD Hazine Bakanlığına göre ise karar 'hatalı'. ABD merkezli finansal danışmanlık şirketi Capital Group’un analistlerinden Ian Lyngen , “Bir noktada, geçen hafta sert yükselişlere imza atan ABD Hazine tahvillerinde, tepkisel satışlar gelmesini bekleyebiliriz” dedi. Kredi notunun düşürülmesinin sonucunun uzmanlar son zamanlarda değerlenmeye başlayan ABD dolarına olumsuz yansımasını bekliyor.

kaynak : parasepeti

arkadaşlar bundan sonra pazartesi imkb ye yarar siz ne düşünüyorsunuz euro/usd paritesi long(alım) imkb yukarı gider diyorum .

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil sadece görüşlerimdir yatırım tavsiyesi olarak almayınız.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet... :D
Veriyorum gazı hadi devam LUGAS :alkış::alkış: LUGAS :alkış::alkış: :D

hocam tamam bak bundan sonra ekonomi bölümünde neler yapıyorum bak gör ve gerçekten desteğin için çok sağol :harika: :DDD

ama şimdi bütün güzel yazıları yazmıyayım da zamana yayalım sonra siteyi tanıtamıycaz ;)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eur/usd paritesinde 3 lü tepe formasyonu oluşabilir yorumları vardı bir arada buda yaklaşık 1.51 seviylerine tekabül ediyor suansa paritedeğeri 1.42 seviyelerinde. bu haberle bu formasyonu tamamlanması denenebilir uzun vadede o yüzden bence dolar yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor imkb içinse büyük bir yükseliş bekliyorum çünkü çok hızlı düştü ve gapler (boşluklar) oluştu. Herkese bol kazançlı günler :)

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5